10 karet Lenormand pro nepohodu ve vztazích

Vztahy jsou pro nás asi tím nejdůležitějším, co jako lidé dokážeme prožít. Přejeme si, aby ty naše byly pěkné, probíhaly hladce, aby naše vztahy byly skvělé a milující.

Ale někdy se přes naše přání objeví problémy, přicházejí hádky, rozpory a napětí.

Takže jestli chcete zjistit jak na tom ve vztazích  s partnery, dětmi, rodiči, kolegy, přáteli, kamarády…… budete, dejte si pozor na tyto karty, které ukazují  na to horší.  Na konflikty a hádky spíše než na romantiku a porozumění.

MRAKY

Ukazují na problémy a obecně na nepříjemnosti. Nikdo si není jistý, co se vlastně děje. Možná si i jako partneři nejsme jistí, zda ve vztahu chceme setrvat.

HAD

Ukazuje na komplikovaný vztah. Někdy na vměšování jiné ženy do vztahu a nemusí jít vždy o milenku, někdy stačí tchýně, nebo „dobrá“ kamarádka. Dochází ke zradě, partneři jednají zlomyslně, ubližují jeden druhému a chtějí toho druhého vypudit ze svého života.

RAKEV

Ukazuje, že je vztah nemocný. Jste smutní, protože víte, že váš vztah není dobrý. Jste v nerovnováze a měli byste popřemýšlet o tom, jak ji opět získat. Někdy stačí odejít, rozejít se, ukončit. A pokud se vztahu nechcete vzdát, uvědomte si, že tento vztah bude potřebovat hodně trpělivosti, spolupráce a kompromisů a to od obou partnerů.

KOSA

Je jednou z nejhorších karet, kterou bychom chtěli ve výkladu vidět, protože jasně ukazuje, že vztah končí. S partnerem se od sebe navzájem vzdalujete a dojde to tak daleko, že už vám nezůstane nic, co byste měli společného. Budete muset hodně doufat v masivní posun k nápravě konfliktů a napětí. Otázkou však bude, zda to oba budete chtít.

PRUTY

Tato karta ukazuje spory a hádky. Rozhovory se mohou stát více agresivními a mepřátelskými. Karta také ukazuje na zneužívání ve vztahu, takže pozor, pozor.

LIŠKA

Ukazuje, že něco není v pořádku. Je třeba být opatrný. Něco se tají a může být těžké určit, co to vlastně je a o co jde.  Nestřílejte ale, pokud nemáte jistotu a nezapomeňte, že druhá osoba je krok před vámi a plánuje svou další akci.

VĚŽ

Poměrně chladná karta pro vztahy jako takové. Vztah bude chladný, strnulý, osamělý a spěje k rozchodu. Někdo ve vztahu je sobecký a nevidí bolest, kterou dokáže způsobit.

HORA

Hora představuje nejrůznější vztahové problémy. Situace ve vztahu je neměnná, strnulá, partneři často svým postojem brání tomu, aby se věci někam pohnuly a posunuly. Mezi nimi je také chladná vzdálenost. Překážky sice nejsou nepřekonatelné, nicméně jejich překonání bude stát mnoho úsilí.

MYŠI

Ukazují na vztah naplněný obavami a nejistotou. Láska je pryč a vy jste otráveni jak emocionálně, tak duševně a duchovně. Věci se stále pomalu ale jistě zhoršují, bolí a vedou jedině k rozpadu.

KŘÍŽ

Ukazuje na bolestivý vztah naplněný mnohdy hořkostí, zátěží a problémy. Co byl kdysi krásný vztah, to je dnes o smutku, trápení a bolu. Bude ještě hůř, až si uvědomíte, že s něčím musíte skoncovat, nebo zabojovat a snažit se věci zvrátit k lepšímu.

Takže to bylo pár karet, které nám ukazují nepříjemnosti lavně ve vztahové oblasti. Pokud vás karty Lenormand baví, zkuste se přihlásit do Kurzu Lenormand. Více o něm si přečtěte zde

Napsat komentář