10 KARET UPOZORŇUJÍCÍCH NA ROZCHOD

Konec vztahu s milovanou osobou může být pro každého velkým zklamáním a citovým náporem.

Zde je deset karet, které rozchod předpovídají a které upozorní na to, že se konec vztahu blíží.

 45-Minor-Swords-10 Jeden pohled na desítku mečů a je nám jasné, že půjde o rozchod bolestný, zraňující a možná také nečekaný a o to vlastně horší.Půjde tedy o hluboké citové zranění a nebude trvat krátce, než se z něj dostaneme.Nicméně, desítka jako taková ukončuje jeden cyklus, aby mohl začít nový. Takže trpělivost, nové začátky se jistě dostaví.
 09-Major-Hermit Poustevník je osamělý člověk, který představuje dobu izoloace, odloučení, nebo stranění se druhým lidem.I když nemusí vždy naznačovat rozchod, upozorňuje na to, že je potřeba chvíle samoty a krátká přestávka ve vztahu nebude na škodu.
 16-Major-Tower S Věží nám jdou do vztahu opravdu velice nepříjemné a zásadní změny. Dalo by se říci, že budou létat hromy blesky a nezůstane kámen na kameni.Věž nám předpovídá přímo rozvod, nebo rozchod v dlouhodobém vztahu. Často velice bolestný a nepříjemný. 
 38-Minor-Swords-03 Srdce probodnuté třemi meči, žal, bolest a smutek. To nám přináší trojka mečů.Tato karta přináší rozchod často u nových vztahů, protože jak je na ní vidět, za bolavým srdcem je vidět sluneční záře, tudíž by se dalo říci, že smutek nebude trvat dlouho. Opět nám brzy vyjde sluníčko a bude líp.
 52-Minor-Cups-03 Obrácená trojka pohárůtéměř vždy ukazuje na někoho třetího, kdo se nám připlete do vztahu, tedy nevěra partnera.Je na vás, zda to budete tolerovat, nevidět, či to jen tak přejdete.Hranice tolerance si určujete sami.
 40-Minor-Swords-05 Pětka mečů ukazuje, že bitva byla dlouhá a vysilující, ale přesto jsme prohráli.Možná jste procházeli dlouhodobými problémy, hádkami a spory s partnerem, ale teď již víte, že je čas jít dál.Je potřeba uvědomit si, že nemusíme mít vždy poslední slovo a protahovat tak nevyhnutelné a bolestné období.
 13-Major-Death Smrt je karta změn a transformace, konců a nových začátků.Váš vztah je zřejmě ve své konečné fázi a nyní je čas pustit se minulosti a jít vpřed a přijmout novou budoucnost.V mnoha případech smrt nese konec vztahu, ale podívejte se na okolní karty ve výkladu, zda nepůjde o ukončení nějaké špatné fáze vztahu a začátku nové.

 

 51-Minor-Cups-02 Dvojka pohárů v normální poloze mluví o dokonalé harmonii ve vztahu dvou lidí.V obrácené poloze ale ukazuje na rozchod, na kterém se oba partneři vzájemně domluvili.
 26-Minor-Discs-05 Pět pentaklů signalizuje ztrátu. Partneři jsou sice ve vztahu, ale cítí se vyřazeni a izolováni. Často karta ukazuje na problémy, které vznikly kvůli finanční situaci.Partneři se ve vztahu zkrátka necítí dobře a ví, že rozchod a odmítnutí je jedinou dobrou cestou z této životní krize.
 31-Minor-Discs-10 Desítka pentaklů v normální poloze mluví o klidném, zabezpečeném vztahu.Pokud vám vyjde obráceně, je třeba se zaměřit na majetkové vyrovnání mezi partnery, aby bylo jasné, co komu patří, protože je možné, že přichází velké nepříjemnosti a nejistota ve vztahu.

Tarotové významy 1-on line kurz Tarotových karet

Napsat komentář