10 Tarotových karet ukazujících na zpoždění a průtahy

Každý moc dobře známe ten pocit, kdy strávíme hodiny i dny čekáním ně nějakou významnou událost v našem životě a ona stále ne a ne přijít. 

Čekáme na důležitou zprávu, na peníze, na prodej našeho domu-a ono to stále nepřichází. No tak, tak ať se to už stane, ať už mi ta zpráva přijde, říkáme si . Ale stále nic, jakoby vše bylo proti nám.

V tu chvíli se můžeme obrátit na naše tarotové karty, a podívat se na to, jestli bude ještě nějaké další zdržení, než k nám dorazí to, na co tolik toužebně čekáme.

Takže jaké karty bychom měli hledat? 

Zde je 10 tarotových karet, které nám říkají, jak to s tím čekáním ještě bude.

10 Tarotových karet ukazujících na zpoždění a průtahy

 

 12 viselec

Viselec

Tato karta říká, že je ještě třeba počkat a nebýt tímto čekáním frustrován. Tato karta je nádherný připomínkou, že i ty průtahy, které jsou mimo naši kontrolu, mohou být požehnáním, které nabízí možnost vidět situaci z jiného úhlu pohledu, než jen chvátat kupředu.

8 holí

Osm holí-obrácená poloha

Všechno zřejmě svědčí o tom, že žádný pokrok ještě nepřijde. Karta ukazuje na zpoždění, které může být pro nás velice zatěžující, zraňující a přivádějící nás k zoufalství a napjatým nervům.

Uvolněte se tedy, nezbývá, než období čekání přečkat.

 4 MEČŮ

Čtyři meče

Ukazují, že i čekání můžeme proměnit na něco co nám dodá novou energii a dovolí načerpat sil. Místo toho, abychom situaci tlačili vpřed, vyplatí se dát si oddech, odpočinout si, zapomenout na tlak a tíži čekání.

 4 poháry

Čtyři poháry

Tato karta mluví o zpoždění naší vlastní vinou. Takže , zkontrolujte, zda jste vše udělali správně, nezapomněli poslat dopis, nebo fakturu. Druhá věc je ta, zda opravdu to, na co čekáme chceme.Možná se vám zas až tak moc nechce prodat váš dům, nechcete si brát hypotéku, nechcete návrat bývalého partnera. Využijte tedy čekání na uvědomění si toho, co opravdu chcete.

 ESO

Eso holí-obrácená poloha

Mysleli jste si, že to byl nejlepší nápad ve vašem životě, ale věci se začali rozpadat ještě před tím, než k němu vůbec dojde?

Možná je to štěstí v neštěstí, takže určitě přehodnoťte vaše plány.

 

 2 meče

Dvojka mečů

Zde vzniká zpoždění kvůli nerozhodnosti, protože se neumíte rozhodnout, kterým směrem se vydat. Obě možnosti se zdají sice být správné, ale pokud si sami jednu nevyberete, nic se nepohne kupředu, tedy tam, kam chcete.

 09 poustevník

IX.Poustevník-obrácená poloha

 

Tato karta ukazuje na vědomé zpoždění proto, abyste si ještě mohli rozmyslet pro vás tu nejvýhodnější cestu.

Přehodnoťte tedy ještě jednou své priority pro to, čeho chcete dosáhnout.

 7 mincí

Sedm pentaklů

Tato karta je jedinečná tím, že ukazuje, že se věci sice pohybují vpřed, ale velice, velice pomalým tempem. A tak to také ještě bude. 

Nicméně pokud budete pomalu postupovat vpřed, dočkáte se stabilního a dlouhodobého výsledku.

 

 3 holí

Trojka holí-obrácená poloha

Stále čekáte na výsledky, ale ty nepřicházejí?

Věnovali jste spoustu času svým záměrů a nic se neděje? 

Budete muset přehodnotit svou cestu a možná i postavit nové plány k vytvoření a dosažení vašeho cíle.

 

 07 vůz

VII. Vůz-obrácená poloha

Tato karta často ukazuje to, že vás od vašich záměrů odrazují lidem kolem vás  snaží se vás dostat z vaší cesty úplně někam jinam. Často se můžete spoléhat na lidi,kteří spolehliví vždy  nejsou, takže vaše plány se díky nim dostávají do skluzu.

 

Comments are closed.