Jaký bude prosinec 2018?

 

PROSINEC 2018

Konec roku 2018 bude o tom, že dokážeme využít hodně šancí, které nám tento sváteční čas přinese a nabídne. Čekat můžeme nové začátky ale i velká očekávání. Budeme mít sílu udělat změnu ve svém životě, pokud budeme chtít tedy něco měnit.

Prosinec bude pro mnohé z nás doslova magický, bohužel ne v tom smyslu, že nám někdo něco přičaruje. Nebude nám vše prostřeno na talíři, ale my sami budeme tou silou, která dokáže hýbat světem.  Měsíc tedy bude o akci, pokud nic neuděláte, nic nedostanete. Pokud nevíte co udělat, udělejte zkrátka něco, protože to něco je stokrát lepší než neudělat nic.

Všímejte si synchronicit, které vám budou ukazovat hluboká duševní spojení.

Krom jiného dojde k výraznému zlepšení  vašeho pracovního života a kariéry. Zejména pokud je vaše práce kreativní, můžete dosáhnout velkých úspěchů.

Pokud jste sami, tentokrát už jistě potkáte toho pravého, někoho nového, úžasného, kdo vás bude umět podržet, kdo vás bude milovat takové jací jste a kdo vám bude dobrým a rovnocenným partnerem.

S Financemi to má být také fajn, i když se to zpočátku měsíce nemusí takové zdát. Mějte víru, vydržte a pracujte. Všímejte si nových příležitostí.  Prosinec nám přináší novou sílu, chuť do života a energii. Využijte toho a mějte krásný měsíc.

A jaký bude rok 2019? Co nám přinese, jaké šance dostaneme, co naopak propustíme, či ztratíme?

https://goo.gl/forms/Bks7oIlCdiOUfPVr1

Napsat komentář