10 top karet pro cestování a dovolenou

 10 top karet pro cestování a dovolenou

Mám ráda cestování a přála bych si trávit dovolenou někde v teple u moře… Takže na co bych se měla dívat ve svých výkladech Tarotu, pokud se ptám na dovolenou a cestování?

Zde je  podle mě 10 top karet pro toto téma.

 21 svět

XXI.Svět

Tak konečně mám jízdenku. Svět představuje ty život měnící cestovatelské zážitky o kterých jsme tak dlouho snili. Očekávejte klidně cestu kolem světa, pokud po ní toužíte, určitě vám to vyjde.

 rytíř mincí

Rytíř mincí

Cestování pěšky, na kole. Tato karta je výborná pro lidi, kteří milují turistiku, výlety a aktivní dovolenou/ne tedy pro mě/ Může vás to lákat i do ciziny na skvělé výlety třeba k Čínské zdi, nebo někam do hor.

 8 holí

8. holí

S touto kartou nás čeká letecká doprava. Karta naznačuje rychlou, bláznivou a akční dovolenou, kdy nes můžete být v Ouholičkách a zítra třeba někde v Africe. Pozor ale pokud vám vyjde obrácená, to by znamenalo průtahy a komplikace při těchto cestách.

 3 holí

Tři hole

Tradičně karta obchodu a podnikání, takže byste vyrazili do zahraničí na obchodní cestu pro rozšíření svého podnikání spojenou s dovolenou?

 2 HOLE

Dvě hole

Zde spojíme své cestování se studiem, nebo prací. Toto je skvělá karta, když plánujete studium v zahraničí. Pokud jde přímo o cestování, spíše budete hledět na kulturu té,či oné krajiny, než na odpočinek,

 

 6 mečů

6.mečů

Ukazuje na cestu, na kterou nepojedete moc rádi, možná ji budete brát jen jako únik z nějaké situace jako je rozpad vztahu, nebo nemoc někoho vám blízkého. Karta ukazuje na pomalé cestování a výlety lodí, či trajektem.

 blázen

0. Blázen

Oblast, která je pro vás nová, nebo kde jste nikdy nebyli. Lákat vás budou nové a neznámé kultury a zkušenosti.takže třeba kmen křováků v Africe? V každém případě dejte pozor na vlastní bezpečnost při vašem cestování.

 

 07 vůz

Vůz

Rychlé rozhodnutí o tom, někam vyrazit. Pokud vám v souvislosti s estováním vyjde vůz, měli byste konat a někam vyrazit. Nejlépe vlastní dopravou, s minimem zavazadel, zkrátka jen tak a kamkoliv vás to láká.

 PÁŽE MEČŮ

Páže mečů

Jak víme, meče jsou spojené se vzduchem, takže určitě bude následovat tento druh dopravy. Touha prozkoumávat nové prostředí.

 12 RYTÍŘ HOLÍ

Rytíř holí

Ukazuje na vzrušení, těšení, cestovní horečku dlouho před tím, než vyrazíte. Také ukazuje na spoustu energie, kterou si chcete na své dovolené vybít, jen už abyste byli pryč od toho všedního života.

 

Comments are closed.