FENG SHUI: WU LOU – SYMBOL ZDRAVÍ, DLOUHOVĚKOSTI A HOJNOSTI

WU LOU -TYKEV

Ve feng shui existuje mnoho symbolů dlouhověkosti, štěstí a zdraví.

Jeden z nich je Wu Lou (tykev), která přináší do domu hojnost a požehnání. Tato speciální tykev ve tvaru lahve je symbolem dlouhověkosti, dobrého zdraví a prosperity již po mnoho staletí.
Wu lou je důležitým nástrojem pro posílení účinků Feng shui. Tvar samotného Wu Lou je velice důležitý – jde o zobrazení sjednoceného nebe a země. Horní polovina symbolizuje nebe a spodní polovina Zemi.

Používání tykve tedy znázorňuje harmonii mezi zemí, nebem a lidmi.

Wu Lou má také schopnost absorbovat špatnou Chi energii a tohoto důvodu ji taoističtí mniši využívali pro odchyt a uvěznění zlých duchů. Podle čínské mytologie mniši a božstva odchytávali zlou energii a tvar tykve jí zabránil uniknout zpět ven.

Místo, kam Wu Lou umístíte je schopno absorbovat zlé vlivy, dnes geopatogenní zóny, a absorbovat tak nežádoucí špatnou energii Chi.

Wu Lou je také vynikající dárek pro osoby nemocné, slabé nebo zotavující se z dlouhodobé a těžké nemoci.
Ve Feng shui je běžné, aby měla Wu Lou červenou stužku ovázanou kolem těla, věří se, že to posiluje a upevňuje její blahodárné účinky.
Zde jsou některé tipy na umístění Wu Lou ve vašem bytě
1. Umístěte Wu Lou vedle své postele nebo ji pověste nad ní. Zvýšíte své šance na uzdravení, pokud jste nemocní, pokud ne bude vás ochraňovat, abyste byli zdraví. Můžete ji nosit i sebou v kabelce, nebo v kapse(podle velikosti), bude posilovat tuto funkci.
2.Umístěte Wu Lou vedle postele na noční stolek nemocného člověka, urychlíte jeho rekonvalescenci.
3. Postavte si Wu Lou na vašem stole, nebo jinde v kanceláři, zabráníte negativním energiím, aby ovlivňovali smůlu ve vaší kariéře.
4. Darujte Wu Lou starším lidem ve vašem okolí. Bude to znamenat, že si přejete, aby byli požehnaní, dlouho zdraví a spokojení.
5. Mějte Wu Lou ve svém voze, protože se věří, že pomáhá předcházet nehodám.
6. Pokud se vám zrovna nedaří, umístěte Wu Lou do místa, kde trávíte nejvíce času. Tam vám pomůže absorbovat negativní energii, která je příčinou vaší smůly.
7. Pokud ji umístíte kolem svého domu, či jiného majetku, nebo firmy, kanceláře atd…pohltí veškeré negativní energie a bude tak podporovat růst vaší firmy, štěstí v životě a nabývání hodnotných věcí pro vás a vaší rodinu.
8. Pokud jste nemocní, nebo máte častější zdravotní problémy, umístěte ji do svého SMĚRU ZDRAVÍ podle vašeho čísla KUA , ve své ložnici. Prý to pomáhá.
Podle Feng shui Baqua dejte Wu Lou do východního sektoru svého domu nebo obývacího pokoje. Jedná se o univerzální místo, kde se předpokládá maximální účinek tohoto symbolu bohatství, zdraví a prosperity. A nejen to, je to ale i místo, kde bude Wu lou podporovat štěstí a dlouhověkost celé vaší rodiny.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*