Jak je možné využívat numerologii při vztahových výkladech

číslaPoužít numerologii při výkladu tarotu je fajn věc. Dostaneme tím další rozměr vyložených karet, který můžeme využít k objasnění nerozhodného nebo ne příliš jasného výkladu.

Jak na to? Karty Malé arkány jsou číslovány od 1-10. Esa jsou spojena s 1 a desítky dále sečteme také na jedničku.  S Velkou arkánou udělejte to samé. Vůz je 7, Ďábel je 15 ,kterou sečteme na 6, Hvězda je 17 ze které dostáváme číslo 8

Každá tarotová karta má vztah k numerologii. Dnes vám chci ukázat jak lze interpretovat emocionální stránku výkladu pomocí numerologie, která mimo jiné naznačuje, jak můžeme v dané chvíli nejlépe reagovat.

Význam čísel ve vztahovém výkladu

ČÍSLO 1 NEBO 10

Tento vztah potřebuje více klidu, protože v něm může být hodně tlaku, nebo se na něm podílí více lidí ( například tchýně, kamarádi partnera, ale i práce, nebo dokonce naše děti, které nám někdy opravdu nedopřejí kousek soukromí J)

Udělejte krok zpět a nechte vztah dýchat, protože nový prostor přinese silnější pouto.

Tlačit na komunikaci by mohlo mít nepříznivý vliv a proto doporučuji, abyste se zastavili nechali si nějakou dobu na odpočinek. Naslouchejte jeden druhému a pak udělejte, co je potřeba.

Vztah je silný, ale váš vnitřní strach může vytvářet pocit, že se vzájemně odcizujete a to je zbytečné.

ČÍSLO 2

Nyní není správný čas na to, něco ve vztahu prosazovat. Může zde být nějaká emocionální překážka, kterou je těžké řešit, například problém s důvěrou. Sami se musíte ujistit, že tyto obavy nepochází z minulého vztahu a nenarušují tak vztah současný. Dejte si na to pozor, protože vaše nedůvěra může zničit váš nynější vztah. Uzavřete minulost a naučte se věřit člověku, který je právě s vámi.

Vše je tedy o vás, vašem strachu a vašich pocitech. Nyní je čas na to, upřímně si říct, co cítíte a podívat se na fakta, která vaše pocity způsobily.

Nechte váš vztah  dozrát, protože tím se zvýší spojení mezi vámi a umožní to vztahu růst a vyvíjet se. Zpomalte a nějakou dobu naslouchejte svému partnerovi, co vám vlastně chce sdělit, nebo o co vás žádá.

ČÍSLO 3

Vaše spojení s partnerem je silné a vy zřejmě cítíte víc věcí, než je ve hře.

Zkuste váš vztah odlehčit a více se věnovat fyzickým záležitostem. Posílí to váš vztah a budete si budovat silnější spojení.

Váš partner může mít pocit, že se mu vzdalujete. Je potřeba ho uklidnit, více se mu věnovat a naslouchat mu. Dejte pozor na komunikaci a snažte se, abyste si mezi sebou nestavěli zbytečně vysoké zdi. Lehká a radostná komunikace je zde klíčem k úspěchu.

Sebeobětování není na místě, bude vás jen držet v zajetí a nenaplněné. Bavte se tedy spolu, najděte si společné koníčky nebo  společné známé a choďte se bavit. Uvolníte se tím a váš partner také. Vneste do vztahu radost a zábavu.

ČÍSLO 4

Ještě než něco začnete vážně řešit, měli byste se se známit s fakty!!! Se skutečnými  a pravdivými informacemi, ne s tím, co jedna paní povídala, nebo co si kdo myslí. Můžete se sice cítit odstrčení svým partnerem, můžete mít jakési podezření, nebo máte jiný negativní pocit.  Proto se nejprve ze všeho ptejte sami sebe co vás právě teď znepokojuje. Proč to, že si přijdete osamělá neproberete přímo s partnerem, ale s kamarádkou? Co myslíte, že tím vyřešíte? Zhola nic.

Mějte vždy na paměti celkový obraz toho, proč tu jste a co chcete. Zřejmě jste to ztratili ze zřetele a to je příčinou vaší osamělosti a pocitu, že jste se v tomto vztahu ztratili. Vzpomeňte si tedy na to, proč jste vstoupili do vztahu zrovna s tímto partnerem, co se vám na něm líbilo atd… Tyto věci nezmizeli, jen je už nejste schopni vidět, nebo si na ně vzpomenout.

 Mít negativní pocity tedy není vůbec špatné-pomohou vám si vzpomenout na to, co bylo mezi vámi dvěma fajn a pomohou vám třeba i znovu nastartovat váš povadlý vztah.

ČÍSLO 5

Jedná o velice citlivé období. Můžete se cítit přehlížení a malí. Jste ale nadměrně stimulováni tlakem svého okolí a vaší představou jak má „správný vztah“ vypadat a fungovat. Odpočiňte si a nevytvářejte kolem sebe zbytečná dramata, pokud zde nejsou.

Určitě se děje spousta věcí mimo váš vztah. V práci, v rodině, s dětmi. Není toho na vás moc? Řešte vše postupně, nechtějte zdolat vše najednou. Některé věci stejně nevyřešíte, tak se jimi netrapte.

Nedávejte za vše vinu partnerovi a dostaňte ze své hlavy všechny zbytečné starosti, důvěřujte si více a podporujte sami sebe.

ČÍSLO 6

Zde je třeba váš vztah uzdravovat. Kouzlo spojení mezi vámi může být napjaté, ale nepanikařte. Musíte jít dovnitř a naslouchat své duši, naučit se jí důvěřovat. Ona ví, co vás trápí a co potřebujete. Meditace, nebo jiné duchovní nástroje vám mohou nabídnout skvělý pohled a ukázat cestu vpřed. Je tedy třeba naslouchat a důvěřovat. Udělejte si čas na péči o sebe, kterou potřebujete a vše dopadne dobře.

ČÍSLO 7

Jedná se především o emocionální stránku vás samých. Je na čase připojit se k duchu prostřednictvím meditací, klidu a naslouchání božství  v nás. Právě odtud vám budou přicházet odpovědi na vaše otázky.

Vizuální prostředí bude mít přímý vliv na to, jak se budete cítit, jestli váš milostný vztah pokvete, nebo nikoliv. Čistý a jasný domov, auto, nebo  pracoviště-zde všude si ukliďte, dbejte ať má vše své místo. Věřte tomu, že dáním věcí do pořádku pročistíte své energie a zrušíte i případné energtické bloky.

 

ČÍSLO 8

Kreativita a akce. To je právě vyžadováno vaším vztahem, pokud se máte někam posunout. Co děláte pro zlepšení vztahu? Jak spolu mluvíte? Důvěřujete si? Chápete jeden druhého, když uděláte chybu?

Akce je vždy hlasitější než myšlenka a vy právě teď musíte jít a mluvit, protože ve vašem vztahu jsou věci, které akci vyžadují. To co děláte má vždy přímý vliv na vašeho partnera a naopak.

Zastavte, poslouchejte a přemýšlejte před tím, než uděláte něco, čeho byste mohli litovat.

ČÍSLO 9

Komunikace pro vás může být nyní obtížná, a proto budete mít nutkání něco skrývat. Nejlepší bude, jít na to pomalu, protože dostanete to, co potřebujete. Vaše duše váš žádá, abyste šli do sebe a slyšeli to ticho a potom teprve přijde uzdravení. Je potřeba se zklidnit, možná si i odpustit, podpořit rovnováhu. Zřejmě je na čase, abyste začali pečovat o svůj vnitřní  svět. Pokud se cítíte unavení, nebo vyčerpaní, pak se zaměřením na sebe pokuse zvednout hladinu energie a obnovte rovnováhu duše jakýmkoliv způsobem.

Současný stav v lásce, práci, v životě není jen o tom, že jste nejlepší. Vaše touha má být dynamická, aby vás poháněla k vašemu lidskému růstu. Proto je třeba i jednat. Nečekejte na znamení, vy sami dejte vesmíru znamení a zprávu o tom co chcete. Jedině tak vám dá to, po čem toužíte.

 

 

Napsat komentář