Karmický výklad na 29.5.

 

Dnešní den budeme cítit hranice mezi povinností a zábavou, mezi veřejným a osobním životem, mezi tím co chceme a musíme. Pro mnohé z nás bude problém to rozlišit.

Možná si budeme přát zastavit čas a zůstat v těch místech, kde se cítíme dobře. Nicméně realita je někdy krušná a my ji budeme muset respektovat. Zřejmě si i uvědomíme, nebo nás život donutí si uvědomit, že láska není jen o hezkých chvilkách, o milování, společných výletech, zábavě, snění, ale také o placení nájmu a složenek, živení dětí, o práci, zkrátka o věcech, o kterých zamilovaní lidé moc nepřemýšlí. A proto si můžeme začít uvědomovat, někdy i dost bolestně, že jen láska k životu nestačí. Můžeme prozřít a náhle uvidět, že na tom našem skvělém milenci, partnerovi, muži kterého obdivujeme, vlastně krom toho, že je krásný, nic jiného není, že nebude tak moc schopný ten nájem zaplatit, dojde nám, že je bez práce a ani se moc nesnaží si nějakou hledat atd….

Takže i toto může být téma dnešního dne, je to o prozření a uvědomění si, že žijeme na planetě Zemi, kde kromě lásky vládnou i materiální a hmotné záležitosti.

Přeji hezký den

Napsat komentář