Koloběh královen v mém životě

Tento příběh začnu tím, kdy jsem vstoupila do věku královny, tedy po třicítce a právě jsem poznala svého budoucího manžela.  A s ním vstoupila do mého života KRÁLOVNA HOLÍ, tedy královna vášnivá, královna čarodějka, která ví, v čem spočívá moc ženy, královna vášně a lásky a přitažlivosti. Naučila jsem se s ní, jak prožívat souznění duší, a nejen to, i souzení těl, což mimochodem k této královně také patří. Pod jejím vlivem jsem byla poměrně dlouhou dobu a pěkně jsme si ji užívali. 

 

 

Potom přišlo těhotenství a moc královny holí převzala KRÁLOVNA POHÁRŮ.  S ní do mého života vstoupilo hodně citu, touha se starat, pečovat, milovat lidi kolem sebe. Vřelost, city, naděje, sdílení sebe sama. Pod jejím vlivem se Vášeň  pomalu měnila v něco hlubšího, v to, co ženu dokáže zcela pohltit a naplnit. 

 

 

 

A jak šel čas, královnu pohárů vystřídala KRÁLOVNA PENTAKLŮ.  S ní přišly už i starosti. Starosti o jídlo, o oblečení, o děti, o muže. Královna disků je starostlivá žena, která podle mě miluje svou domácnost, svou rodinu, je šťastná, když se může o někoho starat je ještě šťastnější, když ti, o které se stará miluje a oni ji. Jenže s tím jaksi mizí to, co přináší královna holí, později i královna pohárů. 

 

 

 

KRÁLOVNA MEČŮ se přihlásila o svou vládu, když manžel odešel. Vztek, pomsta, strach, samota. To byly hlavní myšlenky královny mečů. Tato královna vytlačila úplně vše, co se týkalo ostatních královen, tedy lásku, vášeň, potřebu se starat. Chtěla se pomstít, chtěla ranit, chtěla zabít 🙂  Smutné období se kterým se těžko bojuje, ale co už, život jde dál. 

 

 

Teď se zase těším, až v mém životě začne vládnout královna holí a přinese mi zase to, co člověka naplní spokojeností, tedy lásku, magii a vášeň. 

Takže to je pohled na tarotové královny a JEJICH KOLOBĚH V NAŠICH ŽIVOTECH.

 

 

Napsat komentář