Lenormand-rozklad ze tří karet, a budete překvapeni, co všechno se z něj dozvíme

Rozklady z karet se mohou skládat od těch nejjednodušších, tedy od jedné karty, po ty složité, komplexní, jako je Velká tabule.

Dnes se podíváme na jednu jednoduchou metodu, která nám ze tří karet odhalí spoustu informací.

Jde o  rychlé, lineární (což znamená výklad karet v jedné řadě), rozložení karet, čtené z leva do prava. Středová karta má největší význam, největší váhu a ukazuje nám, na co má být výklad zaměřen. Velice často také ukazuje hlavní odpověď a ostatní karty ji doplňují.

Výklad na tři karty lze využít k okamžitému nahlédnutí do situace nebo k předpovědi krátkodobé budoucnosti.

Jde o rozložení, které poskytuje kratší časový rámec, než například složitější výklady, například než Velká tabule.

Postup jak na to:

  1. Karty míchejte a myslete při tom na otázku, kterou jim chcete položit
  2. Rozložte si je v ruce do vějíře a vyjměte postupně tři karty a rozložte je z leva do prava. (způsob jak míchat, jak karty tahat, je jen a jen na vás)
  3. Středová karty má zvláštní význam, udává tón celého výkladu.
  4. Karty 1 a 3 se čtou jednotlivě
  5. Všechny tři karty pak čteme dohromady, jako celek, aby vytvořily příběh
  6. Karty 1 a 3 přečteme dohromady jako celek metodou zrcadla (druh rozkladu, klikněte si sem na přečtení článku Zrcadlo-způsob výkladu karet lenormand)

A pohled na to, jak to vypadá v praxi:

Otázka zní: Proč se paní S. ještě nesetkala se svou spřízněnou duší?????

Karta Loď je ústřední kartou výkladu. Nese zvláštní váhu a zdůrazňuje, proč se ještě paní S. nedokázala setkat se svou spřízněnou duší.

Loď představuje výlety, vzdálenost, cestování i cizince. To mi říká, že hlavním důvodem, proč ještě nemá partnera, je to, že se jedná o cestování, nebo vzdálenost. Mohlo by to tedy znamenat, že nebydlí ve stejném městě, nebo že se jeden z nich musí vydat na cestu, nebo přestěhovat tam, kde žije ten druhý.

Při pohledu na první kartu, vidíme kartu Kniha. Kniha obecně představuje skryté informace, něco co neznáme. A to mi říká, že paní S. toho muže ještě nezná, neví kdo to je, je to někdo neznámý a cizí.

Třetí karta, Ptáci, zdůrazňuje setkávání, vytvoření páru, spojení dvou duší. Takže karta říká, že v budoucnu jistě paní S. svého vyvoleného, svou spřízněnou duši  najde.

  • Takže, výklad ze tří karet Kniha-Loď-Ptáci, tvoří dohromady tento příběh:

Kniha + Loď naznačuje, že se někdo něčemu úmyslně vyhýbá- možná se paní S. necítí být ještě připravená na nějaký vztah, něbo je zaměřená na jiné věci, než na shánění partnera. Kombinace také hovoří o tom, že paní S. bude muset vyjít ven, jak doslova, tak obrazně, aby se s ním setkala. Možná neví kam má jít(Kniha), ale víme, že to není blízko jejího domova(Loď)

  • Druhá a třetí karta dohromady, tedy Loď a Ptáci říkají, že pokud to udělá, setká se s partnerem, který bude její spřízněnou duší. Z této kombinace tu máme také pohled na to, jak by měla cestovat, nebo že cestovat bude, protože Loď a Ptáci mohou ukazovat na cestu letadlem. Kombinace se může týkat i cizinců, cizího jazyka, což potvrzuje, že její milý není blízko ní, tam kde žije. Může ale jít i o cizince, který žije v její zemi. Určitě zde jde ale o to, že bude muset někam vyrazit, že ten muž nežije na místě, kde ona.

Metoda Zrcadla, tedy Kniha a Ptáci, doplňuje to, že ho může potkat při školení, nebo při nějaké práci s médii nebo veřejností. Celkově by se dalo říci, že bude cestovat ohledně nějakého školení, nebo kvůli mediální práci a tam dojde k jejich setkání.

Když jsem paní S. řekla, co ve výkladu vyšlo, řekla mi, že má možnost jet na pracovní cestu do ciziny, na událost, která by zahrnovala i školení o marketingu ale říkala si, že nepojede, nechtělo se. Po našem telefonickém rozhovoru ale znova svou situaci zvážila a rozhodla se, že cestu podnikne.

Není to fajn, kolik informací můžeme dostat od tří karet, když víme, jak je vyložit?

Pro zájemce o to, naučit se víc, mám připravený kurz Lenormad, podívejte se zde.

Napsat komentář