Létající hvězdy 04.02.2017 – 05.03.2017

Existují vždy dvě čísla v každém políčku grafu Létajících hvězd. To větší představuje roční létající hvězdu, vzhledově menší číslo pak znázorňuje měsíční létající hvězdu.

Stav, o kterém hvězdy hovoří a přinášejí ho, tedy buď štěstí, nebo smůlu, platí pro každého člena rodiny, nebo každého spolupracovníka, pokud uplatňujete graf v kanceláři. Platí v případě, že hlavní-tedy vstupní dveře se nacházejí v daném sektoru, nebo mu čelí. To je, že jsou směrem k němu. Například pokud se vaše vstupní dveře nacházejí v oblasti severu, nebo váš dům směřuje na sever, pak každý člen domácnosti zažije druh energií, tedy štěstí, nebo smůlu, uvedené v tomto sektoru. Tento stav trvá celý měsíc, kdy měsíční létající hvězda působí na daný sektor.

Proto je potřeba věnovat velkou pozornost tomu, kde je jaká létající hvězda. To platí hlavně pro vchodové dveře, nebo čelící směr vašeho domu.

 

Dále je třeba věnovat pozornost místnostem, které nejvíce obýváte vy, nebo jednotliví členové rodiny. Energie létajících hvězd působí pouze na lidi, kteří se v dané oblasti vyskytují nejčastěji. Například na vás nebude příliš působit energie hvězdy, která je v dětském pokoji a naopak.

Létající hvězdy mají také vliv na znamení, ve kterém jste se narodili. Podle tabulky zjistíte, jakou oblast ovlivňuje vaše znamení.

znamení únor

 

 

 

 

 

 

Místa měsíčních létajících hvězd se tedy pohybují během roku z jednoho sektoru do druhého, z jedné místnosti do další. Například nápravné prostředky pro měsíční létající hvězdu #5 můžete přesouvat po bytě podle toho, v jakém sektoru se daný měsíc nachází. Co se týče ale té samé létající hvězdy, která je uvedena jako roční, tak ta musí zůstat celý rok, tam kde je začátkem každého roku.

Jak budete moci zjistit, kde se každá hvězda nachází? ZAREGISTRUJTE SE K ODBĚRU-a létající hvězdy budete dostávat do meilu a tak budete mít šanci každý měsíc napravovat nepříznivé energie a nebo naopak podpořit energie příznivé.

HVĚZDY ÚNOR

ZÁPAD 3 1Západ-prosperita, růst, kariérní postup a větší štěstí přijde k těm, kteří se chopí příležitostí, kterou přináší #1 Bílá hvězda, známá jako hvězda vítězství a která přebírá vládu nad tímto sektorem v tomto měsíci. Dávejte pozor na drby a vyhněte se problémům s úřady, protože by to mohlo vést až k soudním procesům a právním komplikacím. Zobrazením Nosorožce, překonáte hašteřivou hvězdu. Buddhou pomůžete nastolit klid a mír. Slona nebo Kwan Kunga … použijte pro aktivaci vítězství.

SVSeverovýchod-špatný vliv #2 létající hvězdy která sebou přináší energii nemoci, nehod a různých zdravotních problémů zmírníte mincovým mečem, wu lou tykví. Pozor si dávejte i na manželskou nevěru. Použijte mandarínské kachničky, nebo ještě lépe, noste při sobě náramek s mandarínskými kachnami, zvláště, pokud máte na nevěru partnera podezření. Do ložnice umístěte nějaký symbol lásky.

JJih- Tento měsíc bude stresující a náročný. Obchody a obchodní štěstí půjdou z kopce. Je dobré odložit podpisy smluv, nebo nové nabídky až do příštího měsíce. Mohly by nastat problémy s tokem financí, nebo různé finanční spory. Zavěste si na  jih ověs pět mincí, nebo ověs s Pagodou. Bude těžké vyhnout se nemoci, pokud máte tento sektor v kuchyni. Udržujte tu klid s minimální aktivitou. Umístěte sem pak  tajemství čínské zahrady, ochranné ověsy.

SSever-#4 létající hvězda přeje vzdělávání a tvořivosti. Měsíc tedy bude příznivý pro studenty, spisovatele, umělce, TV osobnosti a ty, kteří pracují v různých médiích. Ve spojení se #6 hvězdou, Nebeskou hvězdou, přivolává zisky a neočekávané štěstí. Toto štěstí posilte ověsem 5 mincí,nebo mincovým stromečkem štěstí, nebo i sadou mincí a ingotů. Chcete-li  si zajistit štěstí v lásce, určitě doporučuji do tohoto sektoru umístit kachničky anebo náramek s mandarínskými kachničkami.

JZJihozápad-Únor je velmi nešťastný měsíc pro tento sektor. Jednak je tu # 5 pět žlutí a jednak je tu roční # 7 loupeživá hvězda. Tato obávaná kombinace přináší jak zdravotní problémy, tak i hrozby krádeží a i možná přepadení. Pozor na zranění, úrazy. Pokud je to jen trochu možné, vyhněte se v tomto měsíci tomu, spát v této oblasti. Pro negaci negativních energií je vhodný ověs Slunce, ověs s pagodou, nosorožce, Psi fu.

VVýchod-Nebeská hvězda #6 a #8 Hvězda prosperity. Dvě z nejoblíbenějších  a nejslibnějších hvězd jsou aktivní na východě, aby nám přinesli štěstí, lásku i bohatství, aby posílily a podpořili naše podnikatelské štěstí. Budeme mít mnoho příležitostí pro kariérní postup.  Pořiďte si pro podporu této energie klíčenku s křišťálovou koulí, nebo mincový stromeček štěstí. I když nám štěstí v lásce bude přát, nezapomínejte se partnerovi dostatečně věnovat a trávit s ním hodně volného času.Klíčenka s kachničkami bude jistě vhodným dárkem, kterým svou lásku připomenete.

JVJihovýchod-Měsíční létající hvězda nenese dobrou energii v tomto období. Je zde usídlena #7 Násilná hvězda. Proto pozor na ztráty, okradení, přepadení, na zloděje a kapsáře. Kryjte si zkrátka záda. Tato hvězda také uvádí do života zdravotní problémy, dokonce se můžete stát i obětí sexuálního násilí. Použijte pro její deaktivaci psy fu, dračí ochránce-chi lin, mincový meč ochrany , plaketa čtyři ochránci…

CENTRUMStřed-Prosperita a bohatství je slibné pro ty, kteří tento prostor často obývají. Obdrží podporu ve všech oblastech, hlavně v práci a kariéře. Bylo by vhodné sem umístit sošku, nebo obrázek orla, posílí to vaši popularitu. Tento měsíc je také vhodný pro rozšíření podnikání. Mohou nastat ale konflikty mezi sourozenci a mezi vašimi blízkými. Tak zachovejte klid a posilujte příznivé hvězdy společnými aktivitami. Umístit sem můžete želvu generací, buddhu, nebo želvu na dračí želvě. Náramky hojnosti, čínské mince a ingoty také podpoří zisky a prosperitu.

SZSeverozápad#9 hvězda budoucí prosperity zvětšuje účinky obávané roční #2 Hvězdy nemocí. Takže ti, kteří jsou nemocní, slabí a náchylní k nemocem a těhotné ženy,by se z tohoto sektoru měli na tento měsíc pro jistotou odstěhovat, pokud je to možné. Hlídejte si své zdraví, pozor na přemíru konzumace alkoholu, cigaret i drog. Pro zmírnění účinků létajících hvězd užijte v tomto sektoru wu lou tykve, plaketu 4 ochránci, nosorožce či slona.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*