LÉTAJÍCÍ HVĚZDY PRO ROK 2017

Létající hvězdy pro rok 2017

Létající hvězdy jsou výbornou Feng shui pomůckou, kterou můžeme použít k optimalizaci svého štěstí v roce Kohouta, tedy v roce 2017.

Jedná se o snadno použitelný ale přesný způsob, jak zjistit, jaké energie a kde nás budou ovlivňovat. Tabulka s létajícími hvězdami je založena na směrech v kompasu a rozdělení naší domácnosti či kanceláře (a nejen těch) do devíti sektorů. To, v jakém sektoru je jaká hvězda, určuje, zda nás v té oblasti očekává štěstí, nebo smůla.  Létající hvězdy jsou jedním z nejúčinnějších způsobů, jak rychle a efektivně zlepšit své štěstí pomocí Feng shui.

Létající hvězdy není těžké pochopit. Stačí jen sledovat informace o změnách energie v rámci té které oblasti. Pak můžete zjistit, kde budete trávit více či méně času a které oblasti potřebují Feng shui léky které přitahují, nebo naopak odpuzují danou energii.

Vztahy, kariéra, prosperita, ale i zdravotní problémy jsou ovlivněny létajícími hvězdami. Se znalostí toho, kde se která hvězda nachází daný rok, budeme mít kontrolu nad tím, jestli půjde o rok pozitivní nebo negativní. Výsledek je pod vaší kontrolou!!!

Rok kohouta -2017

Letošní létající hvězdy vstupují v platnost 5. února 2017. Pozitivní hvězdy (zelené) by měly být posíleny, negativní (červené), by měly být utlumeny, aby byly méně škodlivé. Dobrou zprávou je, že s informacemi, které máte k dispozici, můžete vše špatné i dobré sami ovlivnit, protože ať je hvězda šťastná, či špatná, vždy existují způsoby, jak  maximalizovat, nebo minimalizovat její účinnost.

Tabulka létajících hvězd

Hvězdy 2017

 

Tento graf si položte v tom správném směru na půdorys vašeho bytu, nebo kanceláře, pokud chcete jít ještě dál tak i na jednotlivé místnosti.

  Přečtěte si článek o významu Létajících hvězd

Prevence je vždy lepší než léčba. Vždy se ujistěte, že utlumíte nepříznivé hvězdy dříve, než se vrhnete na posilování těch šťastných.

Nepříznivé hvězdy:

5JIH : #5 Hvězda pět žlutí-hvězda neštěstí

Známá také jako Wu Wang a je nejvíce obávanou hvězdou v grafu létajících hvězd.Její energie nás ohrožuje velkou smůlou, celkově negativitou a negativními událostmi, tragédiemi, různými ztrátami, v extrémních případech nosí i smrt. Jelikož ovlivňuje i zdraví, je lepší se vždy sektoru ve kterém se tato hvězda nachází vyhnout. Pokud to tedy jde.  Pokud máte ložnici, nebo postel na jihu, nejlepší bude se z tohoto místa (tedy postel) přestěhovat. Snažte se, aby jižní sektor byl klidný, aby zde nebyl moc velký hluk,zklidněte energii tím, že zavřete dveře, okna.

Pokud se v této oblasti nacházejí vaše vstupní dveře, nebo váš dům má čelní směr na jih, je nutné zde umístit léky Feng shui, protože energie této hvězdy, v tomto případě ovlivňuje všechny členy domácnosti. Touto hvězdou, v tomto roce budou ovlivněni také Koně (znamení) a prostřední dcera v rodině.

Pro léčení této hvězdy se doporučují kovové předměty, měly by být umístěny tedy na jihu,kde hvězda # 5 sídlí a to jak doma, nebo v práci.

Slunce-ověs, ověs-pogoda, nosorožec, ověs-zvonek štěstí s mincemi, klíčenka jin jang, zvonkohra, mince

 

2Severozápad: #2 Hvězda nemoci

Zdravotní problémy mohou vznikat díky energii této hvězdy hlavně u starších mužů v rodině, u lidí narozených ve znamení Psa a Vepře. Tito lidé budou nejvíce ohroženi táhlými i náhlými nemocemi, či úrazy. Pokud žijete v domě, který čelí severozápadu, ujistěte se, že jste umístili do tohoto sektoru účinný Feng shui lék. Pokud je  v této oblasti vaše ložnice, pokuste se zde nespat, přestěhujte si ji do jiné místnosti. Pokud to opravdu není možné, nedá se nic moc dělat, ale pokste se energii hvězdy nemoci utlumit patřičnými prostředky.

Wu lou, Buddha, ametystový svícen, stromek štěstí, slon s papričkami

 

3Západ: #3 Nepřátelská (hašteřivá)hvězda

V roce 2017  je západ tvrdě postižen vlivem hašteřivé hvězdy a přináší nám různé hádky, nedorozumění, zrady, neshody ve vztazích, agresivitu. Západ řídí čchi lidí narozených ve znamení Kohouta,nebo nejmladší dcery v rodině. Tito lidé budou mít tendence být vznětliví, hádaví, rychleji vystartují k obraně atd… Co to přináší, víte jistě sami J Pro každého, kdo se v tomto sektoru trvale nebo často nachází, lze očekávat větší napětí, agresivitu, potenciál k boji, a to i mezi sourozenci, či členy rodiny (naše děti mají na západě pokojíček, tak to bude dílo 🙂  )

Čelí-li tedy váš dům na západ, nebo máte v západním sektoru významné místo, pokuste se ho harmonizovat léky Feng shui. Zde doporučuji například Buddhu, který vnáší do rodiny klid a harmonii, pokud máte doma sošku orla, nebo nosorožce, slona, ale třeba také želvu generací. Meč ochrany a drak, nebo třeba i runové amulety.

 

7Jihozápad: #7 Násilná hvězda

Tato hvězda v roce 2017 ovládá jihozápad a vytváří tak mnoho druhů zmatků, zrad, ztrát krádeží, vloupáním, nebo dokonce i nebezpečí fyzického napadení. Obyvatelé domu čelícího jihozápadu , nebo místnosti na JZ, budou nejvíce náchylní k tomuto druhu nebezpečí. Ženy, zejména starší ženy a matky v rodině se musí držet ve střehu a to doslova „před celým světem“. Zrada může přijít odkudkoliv. Nejvíce ovlivněná znamení jsou Opice a Ovce.

Použití jakéhokoliv léku Feng shui, který je navržen pro snížení energie #7 násilné hvězdy  je velice doporučeno. Psi fu, dračí ochránci-chi lin, mincový meč ochrany , plaketa čtyři ochránci, slon, nosorožec.

V autě je dobré mít celý rok také nějaký přívěšek, třeba slona, nebo andělíčka, slunce, zkrátka zde zapojte i svou fantazii.

Dostaňte to nejlepší z příznivých hvězd v roce 2017

Existuje pět příznivých hvězd v systému létajících hvězd v období 8 (roky 2004-2024). Těm, kteří žijí v domě s hlavním vchodem, obývacím pokojem, ložnicí, kuchyní ve směru nějaké příznivé hvězdy, se doporučuje její štěstí ještě více posílit. Vždyť i u nás se říká, že štěstí přeje připraveným.

8Východ: #8 Hvězda bohatství

Velká pomoc přichází s touto hvězdou na východ. #8 hvězda prosperity se považuje za nejvíce slibnou létající hvězdu v roce 2017.  To slibuje bohatství, úspěch a štěstí. Zvláště požehnaní budou Králíci, tedy lidé narození ve znamení Králíka, nejstarší syn v rodině, nebo kdokoliv, kdo má čelící směr na východ. Pokud dobře využijete i místnost na východě vašeho domu nebo bytu, i vám přinese hojnost a prosperitu.

Abyste maximalizovali úspěch a štěstí, postavte si zde stromek hojnosti s mincemi, čínské mince, ametystový svícen na čajovou svíčku, stromečky štěstí, selenitový svícen, nic nezkazíte ani vonnými tyčinkami.

6Sever: #6 Nebeská hvězda

V tomto roce dorazí #6 Nebeská hvězda do severních sektorů. Přináší nejen štěstí, ale i pomoc z nebes do každé oblasti našeho života. Čelí-li váš dům severu, přijde k vám štěstí, i když ho nebudete vyhledávat. To platí i pro posílení severních oblastí ve vašem bytě. Prostřední syn v rodině a lidé zrození ve znamení Krysy pocítí tento rok velice příznivé a šťastné změny.

Ochranné ověsy a zvonkohry, mincový meč ochrany, černá želva, želva generací, kachničky, dračí želva, mince, Kwan-podnikatelům může pomoci při získávání pomoci od vlivných osob.

1Střed: #1 Hvězda Vítězství

#1 Hvězda Vítězství, známá také jako Bílá hvězda, přistane a zasídlí v tomto roce v centru Pa kua a přinese štěstí všem obyvatelům domácnosti, kteří se setkávají ve středu svého bytu. Stojí tedy za úvahu, v tomto období , udělat si v oblasti centra společné posezení, nebo místo, kde se jako rodina budete setkávat.

Těšit se pak můžete i další úspěchy ve všech oblastech života, těšte se na snadné překonávání překážek a problémů, konkurentů, zejména v pracovní oblasti. Jedná se o rok, kdy můžete zvítězit ve všem, co si zamanete a čemu se budete věnovat. Pokud například chcete uspět ve vztahu zlepšit ho, nebo si konečně najít toho správného partnera, můžete oblast středu posílit Mandarínskými kachničkami, které jsou silným symbolem lásky. Pokud chcete více peněz, položte si sem symboly pro bohatství, třeba čínské mince, nebo třínohé žáby, které jsou symbolem pro bohatství a zisky. To samé platí pro ingoty atd…Pro úspěch v podnikání je tu Kůň úspěchu, nebo drak.

Ti, kdo budou umět probudit čchi #1 hvězdy vítězství, budou mít výhodu nad ostatními.

 

4Severovýchod: #4 Hvězda romance a vzdělávání

Oblast severovýchodu bude v roce 2017 obsazena touto hvězdou a proto každému, jejichž dům čelí tomuto směru, přinese do života velkou lásku nebo romantiku. Pokud v tomto směru nejste, posilte severovýchodní oblast ve vašem bytě, pokoji, kanceláři, nebo třeba jen na vašem pracovním stole. Lidé narození ve znamení Tygra nebo Buvola zažijí novou lásku velice intenzivně, mohou být ale velice úspěšní i při různých zkouškách a vzdělávání. Svobodní muži, zvláště pokud jsou nejmladší v rodině budou zvláště požehnaní. Mohou najít spřízněnou duši a vstoupit s ní i do manželství. Manželské štěstí může být posíleno právě i tím, že posílíte severovýchodní sektor u vás doma. Patří sem určitě kachničky, stromky štěstí, srdíčka, různé svícny, vonné tyčinky, obrázky vyjadřující vřelou lásku. Doporučujeme sem umísťovat symboly v páru, tedy dvě svíčky, obrázek se dvěma lidmi….  Drak a fénix.

Pro studenty využijte sošky draků, dodají vitalitu a sílu a chuť ke studiu. Ingoty přivolají úspěch a slávu.

9Jihovýchod: #9 Hvězda budoucí prosperity

Velmi příznivé množství prosperity se chystá vstoupit na života těch, jejichž pokoje jsou v jihovýchodní části, jejichž hlavní dveře jsou v jihovýchodní části, nebo kteří tráví více času v tomto sektoru.

#9 Hvězda budoucí prosperity je považována za velmi pečující hvězdu, která  nabízí slávu a uznání, štěstí a celkový finanční úspěch. To vše, ale nic se nestane přes noc. Jelikož jde o hvězdu budoucí prosperity, vše přijde později, počkejte si na to. Tato hvězda bude nejvíce platná lidem narozeným ve znamení Draka, Hada a nejstarší dceři v rodině.

Draci, mince, mincové ověsy, zvonkohry.

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*