MÁG

01-Major-MagicianMág

Klíčová slova pro vzpřímenou polohu: síla, dovednost, soustředění se, akce, nápaditost

Klíčová slova pro negativní význam: manipulace, špatné plánování, latentní talenty

Mág je spojován s planetou Merkur a nese sebou dovednosti, logiku a intelekt.

Číslo 1 je číslem počátku.

Mág je mostem mezi světem ducha a světem lidstva. Mág se ve výkladu objeví obvykle v době, kdy v našem životě máme tvořivou sílu a energii k vytvoření nového životního cyklu.

Karta naznačuje, že již brzy budeme mít možnost projevit své touhy a přání. Tyto touhy mohou být duchovní, fyzické, emocionální, nebo duševní a jsou vždy v souladu se čtyřmi prvky tarotu.

Mág nás inspiruje k aplikování dovedností a inciativy k tomu, jak dosáhnout všech svých cílů. Máme velkou touhu začít něco nového dělat nebo jít dál.

Tento přístup a silný smysl pro optimismus bude dominovat novým začátkům, tedy i rozhodnutím, která učiníme a která budu mít pozitivní výsledky.

Karta předpovídá úspěch ve všem, co děláte. Je o projevení našich cílů využitím dovedností, nástrojů a zdrojů, které jsou nám k dispozici.

Přijdete na správné způsoby, jak řešit problémy a budete k tomu moci využít stávající znalosti, abyste dospěli k řešení. karta je dobrým znamením, když máme konkrétní přání nebo když začneme nějaký nový projekt, nebo když potřebujeme provést transformaci jakéhokoliv druhu.

Karta je skvělá pro meditaci, když potřebujeme svolat všechny prvky pro pomoc a moudrost.

Kouzelník znamená, že můžeme mít prospěch z našich tvůrčích sil, pokud jednáme vědomě s rozmyslem. Musíme vědět, co děláme a proč to děláme, musí být jasné naše základní motivy a záměry.

Kouzelník radí hluboké soustředění na konkrétní úkol nebo aktivitu. Energii musíte zaměřit na jediný cíl. Musíte odstranit všechny rušivé vlivy.

Kouzelník ukazuje že děláte skvělou práci na sobě a využíváte všechny schopnosti prostředky a nástroje které máte k dispozici, aby bylo dosaženo výsledku, který vám vyhovuje.

Negativní význam:

Obrácený mág může znamenat chamtivost, lži, manipulaci nebo použití něčí dovednosti a schopnosti pro negativní počiny.

Může ukazovat na podvod, mazanost, nedůvěryhodnost a zmatenost.

Obrácený kouzelník může typicky reprezentovat prodavače ojetých vozů.

Používá své kouzlo a moc manipulativním způsobem.

Vždy buďte opatrní, když se setkáte s tímto typem. Ujistěte se, že víte co kupujete. Nenechte se strhnout prvotním nadšením.

Ukazuje, že se držíte zpátky, ukazuje zmatek, netrpělivost nebo nedostatek jasného plánu.

Je třeba vrátit se k lekci blázna a osvobodit se od současné situace, aby bylo možné jít dál a s perspektivou přehodnotit situaci. ptejte se sami sebe- na co se mám zaměřit svou energii, jaké jsou mé cíle, jsou mé cíle jasné, jaké schopnosti a dovednosti jsou potřebné v této situaci, jak mám komunikovat s ostatními, co chci, aby ostatní věděli?

Karta ukazuje že máte sice spoustu dovedností a schopností, které však nejsou využity v tomto okamžiku a máte pocit ,že váš skutečný potenciál není maximální.

Můžete mít pocit že byste mohli dát mnohem více svých dovedností, ale nejste schopni to dokázat. Z duchovního hlediska je potřeba být otevřený změnám a věřit, že je v pořádku, pokud budete budovat nová duchovní přesvědčení a dovednosti.

Napsat komentář