NÁPRAVA KARMICKÉ ZÁTĚŽE PRO POTOMKY

Karma- střetávání se se sebou samými. Představme si, že náš život plyne v klidu, podle našich představ a najednou buch. Stane se něco s čím nepočítáme, co nechceme, s čím se nemůžeme smířit. 

Karma jakžto zákon příčiny a následků nás postihne každého, ať již chceme nebo ne. 

A teď vás asi napadne: „Já nikomu nikdy neublížil, tak proč se mi staly věci, které mi znepříjemňují život?“

Karmu totiž můžeme získat ze současného života-tedy skutky, za které jsme plně zodpovědní, karmu získáváme z našich minulých životů-tím co jsme udělali, nebo neudělali v životě minulém a poslední typ karmy, kterou jsme získali je karma našich předků.

Často řeším dotazy ohledně toho, jak se vám v životě nedaří, že děti nejsou podle našich představ, že nedokážeme udržet a najít vhodného partnera, že nemáme práci, která by nás bavila a uživila, že jsme chudí a ne a ne si přijít k penězům pro slušný a důstojný život, že nevedeme styl života který chceme, že nevycházíme s druhými lidmi, s nadřízenými atd., atd.

A i s touto karmou je třeba pracovat, protože nejen my trpíme za chyby našich rodičů a prarodičů a dále, tak bohužel i naše děti, které tolik milujeme budou trpět za naše viny.

A tato myšlenka mě dovedla až sem.

Když se dívám na svoje děti, přeji si, jako každý rodič, aby měli krásný a pohodový život, aby měli dobré vzdělání, našli si prima partnera, měli hodné děti, neměli v životě nedostatek, zkrátka chci aby byli šťastní.

Já sama vím, že jsem v životě uděla chyby, které se na mé děti karmicky přenesou. 

Karma je o práci na sobě, o napravení všech hloupostí a neřestí, které jsme napáchali, o sobě i druhým.

Ano, to se týká nás, můžeme napravit, jak ale zjistit, co nám karmicky dává naše rodová linie, co nám jako zátěž předali naši předci? Jaká je povinnost, kterou musíme splnit v rámci naší rodové linie, aby byl život nejen náš, ale i našich potomků skvělý?

To zjistíme v tomto výkladu, který jsem dala dohromady.

Takže jestli vás trápí to, jak vaše děti žijí, nebo jestli máte obavy o jejich další život, o to, jak se bude vyvíjet, začněte tímto výkladem, který vám pomůže tvořit a napravovat život váš a i těch které milujete.

Vždyť jako rodiče máme „povinnost“ a především chceme svým dětem a vnoučatům připravit podmínky pro život, ve kterém by byly šťastné.

Výstřižek-NÁPRAVA KARMICKÉ ZÁTĚŽE PRO POTOMKY


Objednávka

Napsat komentář