NAUČTE SE ZÁKLADY VÝKLADU TAROTU

Nemyslím si, že k výkladu Tarotu jsou potřeba nějaké „zvláštní“ schopnosti.

Vše, co k tomu potřebujete je Vaše intuice a sebedůvěra.

Všechno, co učím v mých kurzech je směřováno k tomu, abyste se uměli právě na Vaši intuici napojit, vyložili karty s důvěrou, a pomohli si sami vytvořit život přesně podle Vašich představ.

Takže nyní si vezmeme opravdové základy, které byste měli před on line kurzem znát a zvládat….

 

TAK O ČEM TEN TAROT VŮBEC JE……????

Tarot je balíček 78 karet, z nichž každá má své vlastní obrázky, symboliku a příběh. 22  karet velké Arkány  představuje životní karmické a duchovní lekce a 56 karet malé arkány odráží zkoušky a soužení, které denně zažíváme.

Někteří mohou říci, že tarotové karty jsou prostě jen něco na papíře. Nicméně, co jsem objevila ve výkladech za těch více než patnáct let je toto…

TAROT JE PŘÍBĚH NAŠEHO ŽIVOTA, ZRCADLO NAŠÍ DUŠE A KLÍČ K NAŠÍ VNITŘNÍ MOUDROSTI.

Každou duchovní lekci,se kterou  setkáváme v našich životech, lze nalézt v sedmdesáti osmi tarotových kartách. A když se poradíme s Tarotem, ukáží se nám  přesně ty lekce, které potřebujeme k tomu, abychom se naučili zvládat a žít inspirovaný život. Je to jako dívat se na sebe do zrcadla,abychom měli přístup k podvědomí a naučili se využít moudrosti (a našli odpovědi), které jsou v nás samých.

Tarot je ideální pro sebe-rozvíjení, volbu, dosahování cílů, koučování ostatních, plánování podnikání, meditaci – a pro spoustu jiných věcí. Jednoduše položte otázku, vytáhněte kartu a ponořte se do obrázků karty, abyste tak získali okamžitý přístup k vaší vnitřní moudrosti a nalezli odpověď, kterou potřebujete.

 

A JAK TEDY TAROT FUNGUJE???

Zatímco se mnoho z nás domnívá, že tarot je jen o vykládání budoucnosti, není to v podstatě to, čím tarotové karty jsou.

KDYŽ PŘIJDE NA TAROT, JE TO BOHATSTVÍ A JE TO INTUICE, ZVLÁŠTĚ POKUD CHCETE VYTVOŘIT VAŠI IDEÁLNÍ BUDOUCNOST A DOSÁHNOUT SVÉHO CÍLE.

Nejsilnějším způsobem, jak vykládat tarot, je použít karty k přístupu k vaší intuici a vaší vnitřní moudrosti. Obrázky na kartách vám umožňují okamžitý přístup k podvědomí a vaší intuici. A z tohoto místa vnitřní moci a moudrosti můžete zjistit, jak  učinit pozitivní změny , které vám pomohou dosáhnout vašich cílů a snů.

 

A JAK SE TAROT NAUČIT???

Jste připraveni? Zde je pár základních kroků k tomu, tarot pochopit.

  1. Vyberte si tarotové karty. Nejvhodnější pro začátek je určitě Rider Waite tarotová sada.
  2. Poznejte svoje karty. Věnujte čas k poznávání každé z nich. Vnímejte jejich příběhy, obrázky i symboly. Vnímejte jejich energii a naučte se je poznávat zpaměti. 
  3. Zjistěte si  význam každé  karty malé a velké arkány  . Objevte tradiční významy, symboliku a numerologické a elementární asociace karet. To vše sinemusíte zapamatovat – jednoduše se naučíte základy, abyste mohli začít.
  4. Vytáhněte si jednu kartu denně. Zeptejte se vašeho vyššího já: „Co potřebuji vědět o dnešním dni?“ Jak procházíte svým dnem, zamyslete se nad tím, co karta znamená pro vás a vytvořte si tak osobní a intuitivní spojení s kartami.

Napsat komentář