OSM POHÁRŮ

57-Minor-Cups-08Když se má něco rozpadnout, můžeme vnímat již před samotným rozpadem jemné náznaky této situace a o tom hovoří osmička pohárů. Ukazuje nám určitý neklid a znamení, že něco není v pořádku-pozdní příchody, zapomínání, partner je často myšlenkami mimo, komunikace vázne. Úvahy o tom jít dál, také nejsou daleko od věci.
S touto kartou se tedy blíží konec. Nic v životě není stálé, nic nemáme jisté navždy. Konce mohou být smutné, ale mohou být také vysvobozením. Je třeba si uvědomit, že minulost je už pryč a je třeba jít dál. V životě může jít o opuštění zaměstnání, domova, vztahu. Osmička však také znamená vnitřní změnu- zbavení se vzorců chování, které nám škodí, nebo vadí. Pokud se zadíváte na kartu, muž na ní odchází, odvrácen od svých pocitů a vydává se na cestu novou. Karta je o poznání a uvědomění si, že jsme spali ve svém vlastním životě a teď už je třeba jít dál.
Některé změny mohou být těžké a konce ne snadné. Jedním z příznaků připravenosti k odchodu je nedostatek energie, pokud se cítíte vy, nebo tazatel unaveně a sklíčeně, víte, že něco není v pořádku a to je čas pro nový životní směr. Přehodnoťte svůj život a své priority, protože omezení si často způsobujeme my sami.

 

Chcete už konečně proniknout do „tajů“ tarotu a pochopit ho? Chcete se ho snadno naučit, bez stresujícího učení všech jeho významů? Chcete to udělat doma a v klidu, svým tempem?

Potom si pořiďte kurz pro domácí studium 

TAROTOVÉ ZÁKLADY:JAK VYKLÁDAT TAROT S JISTOTOU ZA 31 DNÍ

Napsat komentář