PĚT POHÁRŮ

54-Minor-Cups-05Pětka pohárů je o ztrátě a smutku. Pokud se na kartu pořádně podíváte, žena v černém jí plně dominuje, smutek, deprese a stesk z ní přímo čiší-jakoby dosáhl i na vás. Pětka pohárů ukazuje na období, kdy bude velice těžko a kdy bolest ze ztrát bude nejobtížnější. Žena na kartě však pro svůj smutek nevidí a ani zatím nemůže vidět dva postavené poháry, které znamenají naději na vylepšení situace a překonání bolesti.
Ve výkladu tato karta ukazuje na možnost ztráty a na přidružené emoce-smutek, strach, lítost, popírání. Ztráta může být velká, nebo malá, může jít o peníze, majetek, vztahy, práci, nebo jen na ztráty nehmotné jako je nenaplnění svých snů, ztráta iluzí, pověst. Využijte tuto kartu jako varování a snižte tak ztráty. Karta má ale i pozitivní stránku a to tu, že s každou ztrátou, každým koncem, začíná něco nového. Prohra sice bolí, ale to nás nesmí zastavit v našem úsilí, ať již jde o cokoliv.

Chcete už konečně proniknout do „tajů“ tarotu a pochopit ho? Chcete se ho snadno naučit, bez stresujícího učení všech jeho významů? Chcete to udělat doma a v klidu, svým tempem?

Potom si pořiďte kurz pro domácí studium 

TAROTOVÉ ZÁKLADY:JAK VYKLÁDAT TAROT S JISTOTOU ZA 31 DNÍ

Napsat komentář