RYTÍŘ HOLÍ

75-Minor-Wands-KnightZ pozitivní strany je plný energie a života. Nikdy se nebojí zkusit něco nového, a dělá vše s vervou.

Jiní mohou kroutit hlavou na jeho bláznivými kousky, ale stále obdivují jeho odvahu a nadšení.

Je sexy a neodolatelný … vždy okouzlující.

Z negativní strany je si rytíř příliš jistý sám sebou a svými schopnostmi.

Má tendenci být povrchní a bezohledný. Neočekávejte, od něj nějaké pevné závazky a to, že by dodržel své sliby „navždy“.

Je také bezohledný a nezodpovědný. Jedná bez rozmyslu a často tak dostává do potíží nejen sebe, ale i své okolí.

Ve výkladech ukazuje, že se jeho vášnivý styl může odrážet i ve vašem chování a v situacích kolem vás. Musíte se zeptat sami sebe: „Mám pomáhat, nebo ublížit?“

Pokud je jeho energie evidentní, pak je potřeba nastolit rovnováhu. Je vaše sebevědomí opravdu domýšlivé? Jste naštvaný a netrpělivý? Zbláznil jste se do někoho, a chystáte se mu zlomit srdce? Řítí se vaše společnost bez přípravy do nějakého riskantního podniku?

Chybí-li naopak tato rytířská energie, dávka vášně a odvahy může být naopak potřebná. Nejste již delší dobu ve vyježděných kolejích? Zkuste něco nového. Pracujete příliš tvrdě? Jděte ven a trochu se pobavte.

Nechte Rytíře holí, aby vás zavedl do svého světa dobrodružství, vzrušení a nebezpečí

 

 

Chcete už konečně proniknout do „tajů“ tarotu a pochopit ho? Chcete se ho snadno naučit, bez stresujícího učení všech jeho významů? Chcete to udělat doma a v klidu, svým tempem?

Potom si pořiďte kurz pro domácí studium 

TAROTOVÉ ZÁKLADY:JAK VYKLÁDAT TAROT S JISTOTOU ZA 31 DNÍ

Napsat komentář