SEDM POHÁRŮ

56-Minor-Cups-07Tato karta je ve svém významu spíše o lenosti, než akci. Víme o tom, že musíme vyřídit objednávky, uklidit, postarat se o…, ale není jednoduší prostě raději nevidět nepořádek, odložit vyřízení objednávek, postarat se až později?Je snadné mít rád hezké věci kolem sebe, ale těžší už pro to je získat něco udělat.
Když se sedm pohárů objeví v čtení, je důležité, abyste se dívali na to, jak neuspořádaná je vaše situace. Je všechno příliš kontrolováno a pravidelné? Možná budete muset nechat věci aby se rozpadly. Když se systém, který nefunguje rozpadne, může dojít k velkému uvolnění kreativity. Muž na kartě je ohromen všemi možnostmi, které má.
Na druhou stranu, pokud jste se v chaotické situaci, může být nutné nějaké zpřísnění. Nikdo není šťastný a produktivní v šíleném prostředí. Pravidelnost dává strukturu života.
Někdy se lenost vztahuje na vaše myšlenky a sny. Je snadné si přát něco, ale není tak jednoduché, aby se to přání splnilo. Pokud vidíte tuto kartu, snažte se, aby se vaše přání a sny splnily.

 

Chcete už konečně proniknout do „tajů“ tarotu a pochopit ho? Chcete se ho snadno naučit, bez stresujícího učení všech jeho významů? Chcete to udělat doma a v klidu, svým tempem?

Potom si pořiďte kurz pro domácí studium 

TAROTOVÉ ZÁKLADY:JAK VYKLÁDAT TAROT S JISTOTOU ZA 31 DNÍ

 

Napsat komentář