Tarotová minutka 1.1.2019

Nový den, nám přinesl nový rok. Jak ho strávíme? Asi odpočinkem, i když dnešní karta hovoří spíše o aktivitě. Dni budou vládnout vcelku pozitivní energie. Otevřenost, družnost, moudrost. Používejte je v tom pozitivním směru.

Dnešní den si užijí hlavně ženy a to v tom smyslu, že muži kolem nich budou pozorní, milí a vlídní a budou to s námi myslet dobře.

Ti, kteří nás milují, nám dají vědět, jak jim na nás záleží, jak se o nás chtějí starat atd. atd… a navíc nám ukážou, že chtějí na našem vztahu tvrdě pracovat, pokud tam něco dosud nefungovalo tak jak má. Že by nějaké novoroční předsevzetí??? Hlavně aby vydrželo co nejdéle 😀

Dnes moc nepracujte, soustřeďte se na sebe, udělejte si čas na romantiku, na knihu, na vanu….nechcete přeci skončit tím, že práce bude jedinou věcí ve vašem životě.

Dnes se neomezujte, buďte všestranní a adaptabilní. Zahrajte si dnes jakoukoliv roli, jednejte však rychle a spontánně, užívejte si okamžik od okamžiku a zároveň si udržujte pocit svého já. Dnes zkuste prostě zářit, osvítíte tím cestu do nového roku nejen sobě, ale i ostatním.

Přeji pěkný den

Napsat komentář