Tarotová minutka 1.3.

Dnes můžeme zažívat jistou nespokojenost, pocit, který pochází z neuspokojivého životního stylu, zaměstnání, vztahu nebo závazku. Můžeme cítit, že to, co děláme je k ničemu, že výsledky, které očekáváme nejdou, atd. Ale bez ohledu na to, co děláme je potřeba nechat věci dozrát, dát jim svou vlastní dobu k tomu, aby se vyvinuly. Nepřestávejte pracovat, zasejte semínka, která se vší pravděpodobností vyrostou, uvolněte své očekávání a kultivujte svou trpělivost. Vše k vám přijde ve správnou dobu. Dnes je potřeba mít trpělivost, protože spěch a tlak může zničit vše. Nedělejte dnes žádné zbrklé rozhodnutí, raději o věcech více přemýšlejte a ptejte se, jestli je to právě to, co chcete. Udržujte dnes rovnováhu ve všech oblastech a dejte pozor, abyste nikomu neublížili.

7 pentaklů

V práci  věnujte čas a úsilí tomu, zjistit, proč se tam třeba necítíte dobře, zda je to o práci, nebo spíš o vztazích s kolegy, zjistěte konkrétně o co jde a podnikněte kroky k nápravě, pokud to půjde.

V lásce a ve vztazích by bylo dobré uznat, že nikdo není dokonalý, ani my sami, ani naše děti, či partneři, nebo rodiče. Všichni máme své chyby, své zlozvyky, které máme v sobě už zabudované a je velice těžké je změnit, pokud sami moc nechceme. Pokud jste sami a nový partner stále nikde, zvažte tu možnost, že vaše představy jsou nereálné, že máte příliš idealizovanou představu o tom, aký má váš partner být. Skutečná láska totiž leží daleko za povrchními okolnostmi.

Co se týče peněz, zkuste dnes získat specifické informace o tom, kolik. Mít hodně peněz není konkrétní cíl. Zkuste si říct, že chcete měsíčně tolik a tolik, zkuste být konkrétní.

A na konec, začněte něco dělat pro své zdraví. Dejte si cíle, třeba začněte pomalu cvičit, nebo jezte zdravěji, přestaňte tolik hulit (to platí pro mě), zkrátka něco, z čeho bude mít vaše tělo radost.

Přeji pěkný den

Napsat komentář