Tarotová minutka 13.1.

9 holí

Dnes bude asi nejlepší hned jak se ráno vzbudíme, pořádně se zhluboka nadechnout a uklidnit se. Bude potřeba nenechat věci, kterých se obáváme přerůst v něco velkého, co nás přesahuje. Pokud budete dnes cítit nějaké obavy, je velice pravděpodobné, že přijdou a trošku nám tuto dobu znepříjemní. Ale uvědomte si, čeho se bojíte, přijměte vaše obavy jako fakt, ale zároveň se ptejte, jaká je pravděpodobnost, že se ten katastrofický scénář vůbec odehraje. Občas vidíme věci daleko hůře, než jaké ve skutečnosti budou. Pokud budete potřebovat pomoct, nebojte se říct někomu, o kom víte, že je ochotný vám pomoc poskytnout.

V práci a s prací obecně to může být dnes napjaté, takže se snažte věci a události spíše klidnit, než přilévat olej do ohně. Přinejmenším chvilku přemýšlejte, nežli něco řeknete. Buďte klidní alespoň na pohled. Uvědomte si, co zde můžete a nemůžete měnit a ovládat. Udělejte dnes to nejlepší co umíte a víc neřešte.  Pro někoho z nás mohou být dnešní události předzvěstí odchodu z práce a ztráty zaměstnání, takže i proto je důležité zachovat klid a chladnou hlavu.

V kontextu lásky a vztahů je dobré si uvědomit, že nic nemáme navždy, ani vztah, ani lásku druhého člověka a ani nic jiného. Dejte vašim milovaným prostor, umožněte jim ve vztahu s vámi dýchat, neduste je kvůli blbostem. Vztah má být dobrovolným svazkem, ve kterém jsou oba účastníci dobrovolně, rádi a šťastni. Pokud jste sami a po lásce toužíte, dnes zřejmě nebude vhodný den k tomu se s někým spojit. Raději se zamyslete, co byste mohli změnit na sobě, jestli byste vůbec chtěli se emocionálně angažovat a „riskovat“ v novém a dalším vztahu. Nespěchejte, pokud si nejste jisti, že jste na partnerství připraveni.

Finance dnes mohou drhnout, dejte pozor na ztráty a okradení. Zkuste se podívat na nové možnosti, jak zvýšit váš příjem.

Dnes je den, kdy bude potřeba hodně disciplíny, abyste vůbec někam dospěli. Takže pokud nemáte volno v tom smyslu, že můžete neděli proležet, může pro vás být problém i taková věc, jako uvařit oběd, nebo vyndat prádlo z pračky.

Přesto přeji pěkný den

Napsat komentář