Tarotová minutka 2.1.

Naše názory dnes nemusejí být druhými oceněny tak, jak bychom si přáli. A to nám může během dne přinést i nepříznivé zprávy. Nebuřte se proti tomu, nechte věci plynout a soustřeďte se jen na své záležitosti.

Pokud dnes pracujete může tu být velké pracovní zatížení a jediné, jak si od toho pomoci je požádat někoho o pomoc. Nejste tam určitě sami, tak se nebojte své úkoly delegovat i na někoho jiného.

Ve vztazích se dnes můžete setkat s „otrávenými pohledy“ a to i v případě, že vaše vztahy dokonale fungují. Přemýšlejte o tom, jak je co nejlépe zvládnout. Další věcí, kterou byste dnes v partnerství mohli řešit je poctivost. Připravte se na to, že pokud nejste k partnerovi upřímní a poctiví, můžete ho ztratit anemusí to být vždy jen fyzicky. Ztratit důvěru je někdy první krok ke ztrátám daleko větším.Najděte si způsob, jak váš vztah oživit a dát mu novou jiskru.

Pokud jste sami a partnera hledáte a někdo vás dnes projeví zájem, připravte se na to, že nepůjde prozatím o nic vážného, na to, že ani jeden z vás není ve své podstatě v chtění se usadit. To ale nevadí, poznejte se lépe, a pak se uvidí, jak se k sobě hodíte.

Co se týče finančních záležitostí, buďte dne zodpovědní. To neznamená, že nemůžete své peníze utrácet za zábavu, ale nic se nemá přehánět a sázení není dobrou investiční strategií.

Dnes pozor i na úrazy při sportu, pozor na alkohol a drogy. Nenechte se unést a myslete na to, že zdraví je jednou z nejcennějších věcí, které máme.

Přeji pěkný den,

Napsat komentář