Tarotová minutka 2.7.

10 holí

Dnes se můžeme cítit, jako bychom nesli velké břemeno. Proto bude potřeba podívat se kriticky a zjistit, zda tu jsou nějaké možnosti, jak si odlehčit. A pokud se podíváme pozorně, můžeme zjistit, že část zátěže opravdu není naše, takže bude důležité ji odevzdat tomu, komu patří.

Pracovní část dne může být dnes neobvykle těžká. Neváhejte tedy požádat o pomoc nebo se na něco zeptat a pokud vám váš nadřízený dá třeba ještě další práci k té vaší, které jistě není málo, nebojte se ohradit, že jako kdy to máte vše stihnout. Pokud práci hledáte, dnes to asi nebude, ale snažte se  a nemůžete selhat.

V lásce a vztazích to dnes může být pro mnohé z nás „tvrdý“ den. Váš partner, milovaný, ale jiný člověk, se kterým jste jakkoliv spojeni, může mát dnes den blbec a bude potřebovat spíš vaši podporu, než kritiku. Bude také potřeba se nad věcmi ve vašich vztazích zamyslet, zvážit, zda existuje něco, co je nutné změnit, aby se mohlo jít v klidu dál. Předstírat, že problémy neexistují dnes nepomůže. Pokud jste sami, ani zde se nic mimořádného nechystá, ale opět, nezoufejte, váš čas nakonec přijde, ale možná, že je dnes den vhodnější na odpočinek a trošku té sebereflexe.

Co se týče peněz tak i v této oblasti můžeme cítit určitou zátěž. Pokud máte problémy s penězi, věřte tomu, že sami od sebe nezmizí, spíš bude nutné zhodnotit vaši situaci a rozvážně jednat. Vyhýbat se problémům a schovávat se před nimi neznamená, že zmizí a nebudou.

Nestresujte se, buďte co nejvíce v klidu, relaxujte, meditujte, jděte do lesa, nebo buďte alespoň část dne v klidu v přírodě, nebo ve vaně, nebo ve sklepě, pokud bude zas tak nesnesitelné vedro, ale hlavně si najděte chvilku, kdy budete jen sami a budete mít možnost vnímat sami sebe, uklidnit se a možná popřemýšlet o tom, jak chcete pokračovat dál.

Přeji pěkný den

Napsat komentář