Tarotová minutka 22.1.

Úterý bude o pohybu a opět může jít o pohyb odněkud někam, nebo o pohyb v té metafyzické podobě, tedy o změně kterou potřebujete buď vy, nebo někdo vám velice blízký. Pečlivě se dnes rozhlédněte kam chcete dojít, kam jdete a proč. Pokud jdete tím správným směrem, je to dobře, pokud se ale cítíte nepohodlně, ne v pohodě, je zřejmě něco špatně a měli byste své kroky znovu zvážit a podniknout něco pro změnu tíživé situace. Není dobré se dnes pohybovat dopředu jen kvůli pohybu, účel a směr jsou občas také důležité.

V práci dnes budete mít tendence k tomu postupovat příliš rychle a příliš daleko. To je sice v pořádku, je dobře, že máte elán a nadšení, ale musíte vzít v úvahu, že ne všichni budou naladěni stejně jako vy.

Ve vztazích, jakýchkoliv, dnes budeme muset tvrdě zatlačit, abychom se dostali tam kam chceme.

Co se týče vztahů partnerských, může mít někdo pocit, že by chtěl naopak ze vztahu odejít. Dnes ale na své rozhodnutí moc netlačte, nechte si projít vše hlavou a nebojte se počkat. To platí i pro vztahy nové, kde ještě nevíme, co můžeme od partnera čekat.

Obrácená karta Vozu naznačuje, že dnes náš přístup, naše vůle a síla, mohou být i neúspěšné. Buďte tedy opatrní v situacích které naznačují nesprávné využití vaší energie, které nesou negativní vibrace nespravedlnosti, síly a tlaku. Buďte citlivější na všechny kolem vás, kteří se budou účastnit vašeho dne a nepůjdou vám svými postoji na ruku.

Přeji pěkný den

Napsat komentář