Tarotová minutka 23.1.

XV.Ďábel

Karta na dnešní den říká, že je na čase vymanit se z nějakého otroctví, či bídné situace. Tyto situace již nemusíte snášet a přijímat je. Začněte se pohybovat směrem kupředu, pryč z obtížných a nechtěných situací. Zvládnete to, i když třeba zrovna nevíte jak. Vždy se najde nějaká cesta a pomoc. Změny tedy dnes mohou nastat a pro mnohé nespokojené i nastanou. Zůstat mohou pouze pocity smutku, hněvu nebo deprese, které vás mohou nějakou dobu ovlivňovat. Je potřeba řešit svou minulost, využít znalosti a zkušenosti, které jste dosud nabyli a přeměnit je, uvolnit energii v nich obsaženou. Osvoboďte se od minulých špatných návyků, vaše ignorace a nerozhodnost je slabostí a způsobuje tuto nestabilitu, učiňte tedy opatření, která budou potřeba.

Zabývejte se dnes svými problémy a vyvarujte se emočních výbuchů. Být plachý, bojácný a neumět se postavit sám za sebe je neproduktivní. Dnes je vhodný den k tomu, hodit ručník do ringu a začít bitvu za vaši věc, za váš život. Poslouchejte svůj vnitřní hlas a následujte ho, vytrhněte pravdu z iluze a osviťte svou mysl, zmobilizujte svou sílu. Zkuste najít vnitřní rovnováhu za pomoci vašich zkušeností a dosavadních poznání. Pokud chcete plavat, musíte se namočit, to se nedá nic dělat.

V práci se dnes můžete přesvědčit i o tom, že nejde o práci, ve které byste chtěli zůstat navždy, nebo přinejmenším až do penze. Pokud tyto myšlenky nemáte, máte svou práci rádi, připravte se na nějaký problém, který vám může znepříjemnit pracovní den. A opět, i zde, vycházejte ze svých zkušeností, dejte si pozor na chyby, na konflikty, dělejte si své a raději se dnes do ničeho nepleťte. Na druhou stranu, pokud už máte určitých věcí dost, a víte, že kompromis tu nepomůže, nebo bude k ničemu, tak v klidu problém vyřešte. Nenechte se vytočit, vyprovokovat, uvěznit tím, co si o vás kdo bude myslet. A pamatujte, že nejste uvěznění v nějaké situaci, pokud na to sami nepřistoupíte.

I ve vztazích, zvláště dlouhodobých to dnes nemusí být o velké uvolněnosti a spontánnosti. Můžete se vy, nebo váš partner cítit uvězněni vaším vztahem, povinnostmi a každodenním shonem, či rutinou. Možná o tom budete muset začít více mluvit a konat.

Pokud jste sami, či po někom toužíte, měli byste se zamyslet, jestli je to správná volba, jestli nejde jen o jednostrannou, tu vaši, touhu o které dotyčný vůbec neví, či ji nechce vnímat. I v této situaci můžete být uvězněni a jediný, kdo vás z ní propustí jste opět jen vy sami. Dejte si přestávku v hledání a očekávání. Raději si zajděte zapařit s kamarády, uvolněte se a načerpejte novou energii a sílu.

Dále karta pro dnešek radí finanční opatrnost, i když k vám peníze pěkně proudí. Myslete na dobu, kdy může být hůř a dejte si něco bokem.

Přeji pěkný den

Napsat komentář