Tarotová minutka 27.8.

Pondělí 27.8.

Dnes to bude hlavně o tom, nedělat věci dříve, než jsme na ně připraveni. To platí ale i o našem vztahu k druhým. Netlačte na ně a jejich rozhodnutí.
Bude také důležité věřit svým instinktům a intuici,i když víme, že nevíme, odkud vlastně přichází. Pokud nám vychází karta měsíc obráceně, je to jasné, máme tendence ignorovat svůj vnitřní hlas a zprávy, které dostáváme.
Pokud naopak čekáme od někoho konkrétního jasnou odpověď, tak dnes to asi nebude.Takže buďme trpěliví.
V práci a vaší kariéře se dnes také mohou objevit a zřejmě i oběví domněnky a nejasnosti. Bude důležité se tedy ptát, jak to je a vyžadovat jasnou odpověď. A to zejména od vašich nadřízených.
Dnes ale není správný čas na změny, takže berte vše klidně a netlačte na nikoho. Pokud novou práci hledáte, dnes to zřejmě nebude.

Ve vztazích obecně dnes můžeme být rozladění. Věci a vztahy se můžou hrotit, takže pozor na hádky z nerozvážnosti. Zkuste být dnes s partnerem spolu co nejméně, pokud to jde. Nepředpokládejte, neočekávejte, buďte spravedliví. Vztahy jsou o interakci několika osob, ne jen o vás. Pokud budete mít potřebu si ve vztahu dnes něco vybojovat, zkuste to udělat s rozumem, hrozí tu podrážděnost a můžná i určitá úzkost, kterou byste mohli vyvolat. Neunáhlete se s důležitými rozhodnutími ve vztahu, jako je například rozchod, dnes není vhodný den o tomto jednat.

Co se týče peněz, buďte opatrní, nic nepodepisujte, aniž byste neměli dostatečné informace o tom, co to vlastně je, totéž platí i pro nákupy něčeho většího.
Mějte pěkný den

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*