Tarotová minutka 28.12.

Dnešní den nám přinese jisté okolnosti, přes jejich možné zpoždění, které nám udělají radost. Konečně nám něco má vyjít.

Dnešní den je i o důvěře, ale buďme raději opatrní, komu svou důvěru věnujeme. Může tu jeden člověk, který se tváří jako že ano, já jsem ten, nebo ta, kdo si zaslouží tvou důvěru, ale pozor, nebude to tak zcela platit. Ten člověk může být nějakým způsobem žárlivý nebo negativní. Takže důvěřujte svým instinktům o lidech kolem vás a v případě potřeby neváhejte vytyčit hranice.

S někým si dnes nemusíme sednout ani v práci. I zde, ač nám práce vyhovuje, půjde nám, bude nás bavit, může někdo prudit. Ignorujte ho, ono ho to jistě přede a otevřený konflikt by vám dnes vůbec na náladě nepřidal. Pokud chcete novou práci, nebo ji hledáte, nevěřte dnes všemu, co uslyšíte.

Dnes můžete pocítit i strach o váš trvalý vztah. Pokud tomu tak bude, podívejte se nejprve na to proč, co je jeho příčinou, čeho se bojíte, existují nějaké konkrétní věci, či činy, které váš partner udělal a ty vyvolaly váš strach? Pokud tu něco takového bude, tak je to dobře, máte co řešit. Pokud ne, jde jen o vnitřní pocit, zkuste najít příčinu v sobě.

Pokud jste ami a partnera byste chtěli, můžete dnes mít pocit, že se vám už nikdy nezadaří. Ale to není pravda, podívejte se na své sebevědomí a trošku na něm zapracujte a pokud vám v tom pomůže návštěva kadeřnictví, či povánoční slevy, tak proč ne. I když nejdůležitější bude věřit a vědět, že si zasloužíme být milováni pro nás samé.

Ohledně peněz je den vhodný k tomu být pečlivý a metodický. Zkontrolujte si své platby, účty, peněženku. Dnes můžete najít nějaké peníze, o kterých jste nevěděli.

Přeji pěkný den

Napsat komentář