Tarotová minutka 28.2.

Je konec měsíce a tato karta je velice příznivá pro finance do následujících dní. Což může být pozitivní pro podnikání, zisky z rozpracovaných projektů, ale i pro sázky a štěstí ve hře.

3 HOLÍ

Ale k dnešku, i dnes se můžete cítit velice dobře, můžete zažít nějaký důležitý úspěch, obzvláště pokud jste prožívali naopak špatné období.

Dnešní den je hlavně o zaměření se na práci a je jedno, zda do práce chodíte, nebo pracujete doma, či z domova. A i když třeba ještě dnes neuvidíte odměnu, kterou očekáváte, přijde velice brzy. A můžete být na sebe hrdí, že dnes dokážete udělat spoustu věcí.

Ve vztazích to půjde dobře, pokud je váš partner ochoten zacházet s vámi jako se sobě rovným, pokud to neumí, je možná čas na promyšlení toho, co s vaším vztahem bude dál. Pokud jste sami a zdá se vám, že nikdo není v dohledu, je potřeba se zamyslet nad tím, zda příliš nepracujete a pro práci nevidíte to ostatní kolem sebe. Zamyslete se nad tím, jak si udělat více času na váš osobní život.

Co se týče zdraví, dnes můžete očekávat nějaké dobré zprávy, dobré výsledky z vyšetření, dobrý průběh léčby, či nějakého zákroku. To jak se o sebe staráte přinese své ovoce. Pokud to užijete s rozumem, můžete zvážit i jisté alternativy ve způsobu řešení vašich zdravotních problémů.

Přeji pěkný den

Napsat komentář