Tarotová minutka 28.3.

Dnes se budeme snažit propojovat minulost s e současností. Co nás ovlivnilo a formovalo dříve budeme chtít využít dnes, co jsme se dosud naučili, budeme dnes zdárně využívat. Bude to zřejmě vypadat tak, že se budeme snažit uchopit vše co umíme a použít to. Nicméně to nás může na jednu stranu dostat i do určitých nesnází, protože ne vše co umíme je vhodné. To bude platit nejvíce pro vztahy, kdy se budeme snažit uplatnit naše zkušenosti, naše názory a tím tak můžeme uzurpovat své partnery, či rodinné příslušníky.

Nikdo není dokonalý, nikdo nedělá jen samé dobré věci a to bychom měli dnes přijmout. Takže nechte prostor i druhým, aby i oni mohli ukázat co umí, co již pochopili a co se doposud naučili.
Ve vztazích partnerských dnešní karta hovoří i o určitém neúspěchu. Můžeme odhalit různé lži, podvůdky a podvody. Takže pokud jsou mezi námi tací, kteří nechtějí vědět, tak at dnes nepátrají.


Dnes budeme svým způsobem toužit po informacích, které k nám mohou ale proudit i samy, bez našeho přičinění, takže je možné, že se opravdu dozvíme i to, co vědět vlastně nechceme. Mohlo by pomoci nevycházet z domu, nezapínat počítač a telefon, ale myslím, že by to asi nebylo nic platné.

Pokud nám má do života vstoupit problém,určitě si cestu nějak najde. Takže pro dnešek radím, buďte připraveni i na věci, které mohou zabolet, které mohou ublížit, nebo nějak jinak zklamat. Nezbyde nic jiného, než se tomu statečně postavit a jít dál.


Přeji hezký den s co nejmenším počtem špatných zpráv 😊

Napsat komentář