Tarotová minutka 29.12.

Dnešní karta nám radí, že je na čase vymanit se ze stereotypů a „otroctví“, které nás omezují. Uvědomit si máme, že už nemusíme přijímat naši situaci, pokud se nám v ní nelíbí. Můžeme se pohybovat směrem ke šťastnějšímu konci. Změna nastane, možná už nastala, cítíte to, i když pocity smutku, hněvu, nebo deprese nás nadále mohou ovlivňovat.

Řešte dnes své problémy, ale vyvarujte se emočních výbuchů. Nebuďte plaší, bojácní, to jen posiluje vaši slabost, nenechte se zahnat do kouta, ale jak se říká-chytněte býka za rohy. A nezapomínejte, že zlo se objevuje pouze tehdy, pokud je mu věnována přílišná pozornost, takže pozor na to jak a o čem přemýšlíte.

Takže, pokud dnes budete v nějaké krizové situaci, nejprve se nadechněte, zhluboka, a u klidněte se. Snažte se mít nad sebou kontrolu. A připusťme, že krizi dokážeme někdy vyvolat, i když se dohadujeme, co bude k večeři.

V práci to dnes nemusí být také moc bezpečné. Pro někoho  to může znamenat, že ji brzy opustí a změní, pro někoho tu dnes jsou určeny spory, hádky, nedorozumění a v neposlední řadě i chyby.

Dlouhodobé vztahy mohou dnes být doslova vágní a nudné, můžete se cítit vy nebo váš partner ve vztahu uvězněni. Takže zde by neškodilo vztah trošku okořenit třeba dobrým vínem a hezkým večerem.

Pokud jste sami, tak bych si dovolila upozornit, že pokud dnes někoho potkáte, dejte si pozor, mohl by to být někdo, kdo je sice fajn, a sexy, ale do budoucna by se mohl ukázat jako pěkný despota, takže dejte si čas s rozhodováním o něčem pevném a trvalém. Také se zaměřte na sebe, na to jak vypadáte vzhledově, ale i duševně. Zoufalí lidé, lidé kteří o sebe moc nedbají, jsou všeobecně pro zdravé a „normální“ partnery neatraktivní.

Pozor dnes na okradení, ztrátu peněz atp.

Přeji pěkný den

Napsat komentář