Tarotová minutka 3.1.

Dnes bude důležité myslet spíše na to, co chceme, než na to, co nechceme. Pokuste se dnes myslet jen na vaše nejvyšší dobro. Nejen že můžete a měli byste, ale máte k sobě i tuto zodpovědnost. Takže podmaňte své obavy, nasměrujte svou energii tam, kde ji chcete mít a nenechte se převálcovat tím, co nechcete.

Pracovní den by měl probíhat vcelku dobře. Kdo stojí o postup, měl by se po něm dnes nějakým způsobem pídit, či na sebe nějak výrazněji upozornit.

Pokud práci hledáte, dnes je vhodný den k tomu ukázat, co je ve vás, takže směle do psaní životopisů a nabídek. A jestliže zvažujete podnikání, měla by to být správná volba.

Vztahy obecně by dnes měly být prospěšné, silné a podporující. Pokud partnera chcete a hledáte, den je vhodný víc než jiný k tomu někam vyjít a ukázat se v tom nej světle. Buďte sebejistí, příjemní a zadaří se.

Finance dnes fajn, mohou nějaké přijít, můžete si na nějaké zadělat, ale myslee trošku i na budoucnost, dejte si něco stranou.

Jinak bychom dnes měli být vitální a silní. Jestli je potřeba a chce se vám, začněte cvičit, začněte se o sebe více starat a hýčkat se.

Přeji pěkný den

Napsat komentář