Tarotová minutka 30.12.

Dnes si dobře rozvrhněme, jak budeme pracovat s naší energií. Chce to nepřepálit začátek dne, takže si hned po ránu vše dobře naplánujte. Nicméně nečekejte, neváhejte a pokud potřebujete udělat nějaké změny, udělejte je hned. Dnes je skvělý den pro začátek něčeho nového, co vybudujete svými vlastními silami. Dnešní den je o akci. Pokud nic neděláte, nic nedostanete. Pokud nevíte co dělat, pak prostě něco udělejte, protože něco je lepší než nic. 

Dnes si můžete všimnout, či si uvědomit, mnoho synchronicit,které vedou k hlubšímu pochopení duchovních událostí, které se vám odehrávají bez zjevných příčin. Vhodný den k tomu pochopit, že opravdu nic není náhoda, že jste tam, kam jste se měli z nějakého důvodu dostat. Že máte svou roli, svůj potenciál, který je třeba naplnit, aby se mohlo jít dál.

Ve vašem pracovním nebo kariérním životě dojde ke zlepšení. Zejména pokud je vaše práce v kreativní oblasti, je to doba, kdy se vaše návrhy a práce setkají s uznáním a mohou vést k větším a lepším věcem. Pokud nemáte práci, nebo přemýšlíte o změně a ono to nějak nejde a nejde, vraťte se a podnikněte kroky, které jste udělali při hledání práce znova.

V oblasti vztahů si uvědomte, že právě tak,jako jste třeba sami vy, tak je sám a hledá partnera i někdo jiný. Takže vyražte mezi lidi, nebojte se neúspěchu, protože tam venku je někdo, kdo také hledá. Jinak vztahy, které probíhají, nezažijí dnes nějakých významných změn sami od sebe, leda byste to byli vy, kdo nějak překvapíte.

Dnes se také mohou objevit nové příležitosti k vydělávání peněz. Nebo mohou přijít noví lidé, kteří vám je pomohou vydělat. Zachovejte však chladnou hlavu a vše si dobře promyslete, nechoďte do zbytečného rizika.

Ve vašem životě se nyní může objevit duchovní učitel. Tato osoba bude vynikajícím mentorem a pomůže vám uzavřít novou životní smlouvu.

Napsat komentář