Tarotová minutka 4.1.

4.1.

Karta pro dnešní den říká, že navzdory výzvám kterým jste dosud čelili, zvítězíte, překonáte je a vše dojde k výbornému konci.

Věci se dnes budou velice pozitivně měnit a jak jinak, než k lepšímu.

Dnes bychom tedy měli vidět pozitivní výsledky naší dřiny, naší práce a naší snahy. Bude tedy čas na přestávku, odpočinek a možná i oslavu.Určitě na to dnes myslete.

Pokud hledáte práci, naleznete dnes něco, co vás zaujme, co vás osloví a nadchne a bude to opravdu o lepších podmínkách, o takových o kterých jste snili. Pokud novou práci nehledáte a jste spokojení tam kde jste, vydržte i vy dnes máte prožít něco pozitivního. Může to být cokoliv, co je pro vás příznivé od maličkostí, po velké změny.

V partnerství a s lidmi se kterými jsme denně spojeni se budeme cítit bližší, vztahy budou vyrovnanější, radostnější než dříve.  Pokud jste sami, karta vzbuzuje naději na splnění přání-být s tím o kom dlouho sníte.

Do  finanční oblasti jdou dnes dobré zprávy, jen buďte opatrní, jak s penězi budete zacházet. Zejména v těchto dnech bude důležité, abyste se připravili na období, kdy může být hůře.

Přeji pěkný den

Napsat komentář