Tarotová minutka 4.11.

Neděle 4.11.

Dnes je neděle, měli bychom si odpočinout a věnovat se tomu, co máme rádi, co nás uspokojuje a baví. Nicméně jde o to, že mnohé z nás může v tom co děláme brzdit třeba náš strach, nebo i druzí lidé. Pokud tomu tak je a my se nepostavíme svému strachu a váhání, osud nás zabrzdí, zpomalí, nebo v určitých záležitostech úplně zabrzdí. A to by přeci byla škoda. Nenechte se otrávit blbými lidmi, které kolem sebe máte, berte to tak, že si prostě nemusíte s každým sednout, neřešte to v sobě, zvedněte hlavu a jděte dál. Ve svých životech jste již jistě zažili mnoho lekcí, ze kterých jste se toho spoustu naučili, a hlavním tématem jistě u mnohých z nich bylo neřešit, co řešit nejde, zachovat si svou hrdost a důstojnost a jít dál. A pokud u těžkých rozhodnutí potřebujete pomoct, jistě máte kolem sebe pár přátel, kteří vás podrží.

Takže hlavním otázkou dne je: Co dělám proto, abych se zbavil svých omezení, nebo i lidí, kteří vás štvou, trápí a třeba i nějak šikanují? Odpověď i řešení je jednoduché-nenechte se, nikdo ve vašem světě nestojí za to, abyste se kvůli němu trápili.

Pokud ve vašich vztazích stagnujete, nějak jste uvízli na místě, zkuste být upřímní a zvažte co dál. Pro někoho bude dobré vztah „zachraňovat a napravovat“, pro jiného je to známkou toho jít dál a hledat v jiných vodách. V každém případě dnes mluvte, chtějte se dozvědět o citech druhých lidí k vám a nebojte se vyjádřit i ty své.

Přeji pěknou neděli

 

Napsat komentář