Tarotová minutka 6.3.

Středa 6.3.

Dnes se můžete, a zřejmě i budete cítit frustrovaní nad nedostatkem úspěchů, které mohou vyplývat ze změn, které je potřeba udělat a do kterých se vám až tak moc nechce. Velice často se to mlže týkat i toho, že se bojíte odhalit své vnitřní pocity, své pravé já, to, co skutečně uvnitř prožíváte.

Dejte si dnes určitě čas, než přimete nějakou nabídku, nebo uděláte důležité rozhodnutí. Připravte nejprve svou mysl na změnu a poté teprve věci měňte. Můžete se také dostat do situace,  která na vás bude mít špatný vliv-je tedy potřeba uvědomit si své kvality a neměnit je jen kvůli překážkám a neúspěchu. Neztrácejte tedy svou sílu a berte věci, které se dnes přihodí a budou vám nepříjemné, jako zkušenost. Zpomalte a snažte se porozumět, co vám tím chtěl kdo sdělit. Zkuste porozumět sobě i ostatním.

V pracovní oblasti vám dnes může někdo pomáhat, nabídne vám radu, či konkrétní čin, který vám uleví. Můžete zde i pocítit podporu od nadřízených, či kolegů, což na druhé straně může vyvolat nepřejícnost a závist (no jsme Češi). Možná je zde někdo, kdo hrotí vztahy na pracovišti a s tím bude potřeba již něco udělat, možná bude muset dojít i ke konfrontaci, aby se pročistil vzduch.

Ve vztazích se bude dařit párům se starším partnerem. Jinak by vztahy také měly být vcelku v pořádku, převládat bude klid, souznění duší a harmonie. Zkuste tedy ít do důležitých rozhovorů. Nezapomínejte ale ani zde, že důležitá rozhodnutí potřebují čas, takže netlačte na partnera, nechte věci dozrát. Buďte trpěliví a otevření.

Den vhodný pro menší investice. Neschovávejte peníze doma v posteli, ale zkuste je uložit někam, kde se budou množit.

Dnes se bude dařit i v oblasti zdraví. Cvičte, dbejte na výživu, přijměte rady odborníků. Pokud máte nějak nové zdravotní cíle, postupujte pomalu, nestrhněte to hned zpočátku, aby vás nepřešla chuť.

Přeji pěkný den

Napsat komentář