Tarotová minutka na 17.1.

17.1.

Budete-li chtít dnes zažít emocionální naplnění-přehodnoťte věci a své záležitosti. Nudíte-li se-potřebujete novou motivaci.

Umožněte dějům, aby se alespoň dnes vyvíjeli sami, bez vašeho zásahu, obnoví se tím mnohé.

Dnes můžete tak nějak vnitřně hledat duchovní spokojenost a možná ji najdete tak, že budete věnovat pozornost věcem, které se vám daří, které máte a pokud máte kde bydlet, pokud máte práci, která vás baví, pokud máte děti, které milujete, tak věřte tomu, že máte všechno bohatství světa.

V práci to dnes nemusí být nic moc, ale spíše než vlivem okolí to bude naším postojem. Takže dnes neberte případné problémy moc vážně, zítra bude líp. Naše zaměstnání je přeci jen naše jistota, živí nás, dává nám přežít, takže vydržte, i když vás dnes může dost nudit, bude líp.

Ve vztazích dnes zhodnoťte váš postoj a vaše požadavky na partnery, či děti. Nechcete toho po nic příliš? Nekladete na ně velké nároky, či nepřiměřenou zodpovědnost? Ale koukněte se i do svého nitra, není vaše srdce uzavřené? Pokud ano, těžko si d života přitáhnete někoho milého.

Co se týče zdraví a toho „aby vám bylo dobře“, měli byste se začít trošku víc hlídat. Cvičte, choďte na prevence, nepřecházejte nemoci.Nikdo tu nejsme navždy a proto je důležité se o ta naše těla pořádně starat, abychom tu byly ve zdraví alespoň co nejdéle.

Mějte pěkný den,

Napsat komentář