Tarotová minutka na 18.12.

Dnes bude potřeba naslouchat své intuici i své ženskosti nejen jako takové, ale hlavně v tom smyslu, abychom dávali přednost emocím, před přísným rozumem.

Dnes nebudeme moc hrát podle pravidel společnosti, ale potáhne nás to k tomu, hrát podle sami sebe.
Najděme si vlastní způsob, jak dělat věci, a svou vlastní představu o tom, co je správné a co je špatné. Neměli bychom tedy ignorovat sami sebe a svou kreativitu a intuici.

Dnešní den je především i o hojnosti a nemusí jít jen a právě jen o peníze a hmotu.

Lidé vás budou přitahovat více než obvykle (ve všech směrech) a pravděpodobně najdete někoho na dosah ruky, kteří budou potřebovat Vaše rameno, na kterém se budou moci vyplakat. Podělte se tedy o své životní zážitky, ukažte svou moudrost a hlavně to, z čeho se skládá Vaše lidství.

V práci Vám to půjde dnes dobře a pokud to tak dosud není, určitě se má situace zlepšit.

Velice silný den pro lásku a vztahy, využijte ho protože dnes mají být muži i ženy velice přitažliví pro své současné i nadcházející partnery.

Pokud jste svobodní a hledáte partnera, tak je dnes velice slibný den k tomu někam vyrazit a někoho si najít. Dlouhodobé vztahy dnes mohou být hlubší, pravdivější, vášnivější…..

Zkuste dnes investovat, pořídit si něco s větší cenou. A nezapomeňte při tom i na ty, kteří nemají takové štěstí, nebo si neumějí poradit se životem tak dobře jako Vy.

Pokud se snažíte otěhotnět a máte k tomu vhodné dny, o těhotenství se i můžete dozvědět.

Hodně a dobře si všímejte „vzkazů“, které Vám dnes vstoupí do cesty, chtějí Vám něco důležitého sdělit.

Přeji pěkný den

Napsat komentář