Tarotová minutka na 22.12.

V poslední předvánoční neděli bychom se měli cítit velice nadějně, inspirativně a budeme i vědět, že se naše potřeby, plány a sny velice brzy naplní. Samozřejmě, že nic v životě není samozřejmé a tak záleží na každém z nás, jakou měrou se ke zlepšení života sám podílel.

Tato karta je velice pozitivní znamení pro dosažení všeho, co si v životě přejeme. Takže si najděte chvilku a napište si seznam co chcete a proč a jak je to pro vás důležité a jaké změny v životě byste chtěli dosáhnout.

V pracovní oblasti, pokud jste se svou pracovní pozicí spokojeni, dojde k nějakým novým a významným změnám. Pokud se vám práce nelíbí, je vhodný čas k tomu, poohlédnout se po něčem jiném a pokud to uděláte dnes, věřte, že budete úspěšní, hvězdy jsou Vám nakloněny.

Pokud jste nezadaní a chcete vztah, neodmítejte v této době žádná pozvání. Najdete si partnera. Pokud jste ve vztahu, ve kterém jste spokojeni, pak to bude o souznění dvou duší, které se měli jistě potkat. Takže užívejte si lásku tady a teď, pokud nemusíte, nehroťte maličkosti a buďte v klidu, pokud se partner nezachová podle vašeho očekávání.

Dnešní den je vhodný i pro hry. Můžete si zkusit koupit los, nebo vsadit a pokud se štěstěna rozhodne sednou právě na vás, bude to velice milé potěšení. Tak držím palce.

Podělte se také dnes s ostatními o svou moudrost a radost, mnohokrát se vám to později vrátí.

Přeji pěkný den, Svatava

Napsat komentář