Tarotová minutka na 24.12.

Tak jako Vám já přeji krásný, šťastný a láskou nabitý den, tak Vám ho přejí k karty tímto pohárem. Dnešní den slibuje nový začátek, smíření, urovnání, pohodu a hlavně lásku. Lidé na nás budou reagovat vcelku pozitivně, my na ně také, dobrá nálada by měla převládat. Buďme dnes tedy ve společnosti lidí, které máme rádi a se kterými si máme i do dalších dní co předávat.

Pokud dnes jste v práci, nebo pracujete z domova, dočkáte se již velice brzy nových a pěkných změn a ocenění. Jestliže plánuje v novém roce práci změnit, najděte si dnes na tuto problematiku chvilku času a naplánujte si co bude asi tak dál.

Naše vztahy, ať již jsou v jakékoliv fázi, se mají posunout v každém případě k lepšímu a půjde o jakýsi nový začátek, prohloubení vztahu, nabídnutí závazku a tak dále, co jen si můžete přát. A jestli jste sami a partnera si přejete, tak si ho přejte, dnes je Štědrý den a plní se spousta přání, tak proč ne to Vaše ?

Dnes bychom se tedy měli cítit pozitivně,plni energie, zažijeme radost z dárků a překvapení, někdo dnes může mít radost i přímo ohledně peněz a financí.

V každé případě dnes zkuste vrátit lásku, kterou jste kdy dostali, nebo kterou právě prožíváte. Je to také o duchovním spojení s tím „božským“ kolem nás a v nás. Dnes je to i o tom, že si máme uvědomit, že jsme milovanou bytostí, že si uvědomujeme podporu a lásku, které se nám dostává nejen od lidí kolem nás.

Takže, co dodat? Mějte dnes krásný den, prožijte ho naplno s lidmi které milujete a ať Vám láska, kterou dnes pocítíte dává sílu do dalších dní.

Krásné Vácńoce, Svatava

Napsat komentář