Tarotová minutka na 27.12.

Dnes se musíme podívat na to, čeho se držíme, nebo kdo se drží nás nějakým nezdravým způsobem.

Můžeme si uvědomit, že je v našem životě něco, nějaká situace, která je nezdravá nebo nerealistická. Něco nám dnes může brát pocit bezpečí, dodávat strach, nebo úzkost. Klíčem k tomu tyto stavy vyřešit je pokusit si uvědomit, co nám přináší jistotu a co naopak. Jsou to peníze, špatné vztahy, práce?

V práci se vám dnes nemusí moc líbit a vám bude jasné, že ji děláte jen kvůli výplatě. No, buď to dnes vydržte, ono to přejde, nebo se pokuste na této situaci cosi změnit.

Ve vztazích a v lásce to je dnes o tom, že se třeba něčeho hodně a za každou cenu chcete držet. Máte strach, že vás partner nemiluje? Nebo vám vadí, že vás miluje až moc, až to není zdravé? Pokud je ve vztazích hodně lpění na tom druhém, že ho to až omezuje, není to dobré a v podstatě to ani nikam nevede. Pravá láska dává prostor a volnost bez kontroly a žárlení.  Pokud jste sami, bude třeba si uvědomit, že s partnerem přijde do života i cosi navíc, že se budete muset vzdát svého pohodlí, že vás nový člověk ovlivní. Chcete to?

Den bude tedy plný otázek.

V oblasti peněz  tu také mohou být jisté obavy, pokud nejste zrovna milionáři. Dnes nebudeme chtít moc utrácet, spíš tu budou sklony k tomu nedat víc, než musíme. Nicméně tím tok a přiliv peněz spíše zbrzdíme, než abychom ho rozproudili. Nezapomeňte někomu něco věnovat a nebojte se být štědří, ono se vám nějak vrátí.

Zkuste se dnes uvolnit, vykašlat se na starosti a užívejte den, tak jak vám ho život naservíruje. Někdy je to to nejlepší, co pro sebe můžete udělat.

Přeji pěkný den, Svatava

Napsat komentář