Tarotová minutka na 9.1.

9.1.

Středa bude dnem, ve kterém se mnohé může podařit. Štěstí se bude držet a přání splnit spíše celku, než jednotlivcům, ale i to je velice dobré pro vztahy v rodinách, na pracovištích, ve školách. Zkrátka všude, kde nám o něco jde jako celku a tím se podaří prosadit i nám. Takže zaměřte dnes své aktivity hlavně na skupinové, rodinné a kolektivní akce.

V práci a oblasti, ve které něco tvoříte, dosáhnete určitého stupně vývoje a pokroku, nicméně to není o tom, usnout na vavřínech a přestat pracovat. Nezapomínejte, že každý, kdo se stane pyšným, otravným a arogantním je docela lehko nahraditelný. Pokud práci hledáte, dnes může pomoci někdo z rodiny, či přátel-můžete od něj dostat doporučení.

Pokud máte v partnerském vztahu nějaký problém, dnes by se měl z velké části vyřešit a to pro blaho ne jen jednoho z vás. Co to přinese, záleží na jednotlivcích, nedá se takto obecně pro všechny určit jak. Pro někoho bude dobré to, že se usmíří, pro jiného to, že vztah ukončí a půjde dál, za něčím lepším. Dnes tedy nic násilně neřešte, ono se to nějak pořeší samo. Pokud jste ve vztahu spokojení a zamilovaní a čekáte třeba na nabídku k sňatku, vaše očekávání se mohou naplnit. Zrovna tak můžete očekávat krásné zprávy ohledně rodinného života, jeho členů od dětí po prarodiče. Nehledejte jen dnes problémy tam, kde nejsou.

Dnes žijte okamžikem a chopte se příležitostí, které vám dnešní den přinese. Budete vyzařovat velice dobrou energii a zaujímat správné postoje. A bude důležité, abyste to postoje sdíleli s lidmi kolem vás, protože jim budete příkladem a mnohým z nich dodáte také velice potřebnou energii.

Takže středa bude dnem naplnění, splnění tužeb, dobré nálady a energie, která přínese pro budoucnost hodně pozitivních situací.

Přeji pěkný den

Napsat komentář