Tarotová minutka víkend 25.-26.8.

Tarotová minutka na víkend 25.-26.8.

Během těchto dvou dní se nám může stát, že naše nádherné vlastnosti budou zablokovány, zkresleny, nebo směřovány špatným směrem.  Zde  bude důležité si odpovědět na otázku, zda je naše zklamání založeno na naší emocionální vazbě na někoho, nebo na naše očekávání, naděje nebo sny? Možná jste se nedrželi vlastních instinktů, neposlechli svou intuici v rozhodujícím okamžiku a propásli tak důležitou šanci?

Prozkoumejte všechny aspekty života – využijte energickou podstatu toho, kdo jste – buďte zvědaví, klaďte si otázky a hledejte odpovědi uvnitř, pak poslouchejte své „vnitřní“ poučení a reagujte na něj  bez strachu. Uvědomte si, že žádná akce nebo postoj není jen správný nebo jen špatný. Nikdy nepodceňujte svá očekávání, i kdyby se vám zdála nemožná. Očekávejte nemožné a ono to k vám přijde. Hledejte v sobě touhu, která vás reprezentuje a kultivuje, klidně na úkor všech ostatních.

Máte jen jednu jedinečnou cestu, která je jen vaše a vaší povinností je ji sledovat. Když se cítíte dobře – když všechno funguje lépe – víte, že děláte to, co je správné.

 Důvěřujte si a uvolněte své obavy. Vždy se zeptejte se sami sebe, zda jste udělali správnou volbu a přijali to, že i vy můžete být špatní.

 Pokud trpíte nespokojeností nebo nedostatkem motivace, pátrejte po tom, kde ji najít. Pokud něco vyvolává váš zájem – mějte odvahu o tom diskutovat , a pak buďte silní a poslouchejte svůj „vnitřní“ hlas  Předtím než uděláte další krok , tak se zeptejte  sami sebe, jestli jste s tím, jak se věci vyvíjejí spokojeni?

V práci můžete mít skvělé nápady, které vás posunou. Věřte v ně, i kdyby se někomu nezdály. Pokud přemýšlíte o tom, začít podnikat, nebo práci změnit, je na to správný čas.

Ve vztazích nás zasáhne touha po svobodě a nezávislosti.  Pro někoho problém, pro někoho cesta, kterou je potřeba podniknout a vybojovat si ji.

Dejte si dohromady finance a neutrácejte bez rozmyslu.

Mějte pěkný víkend

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*