TAROTOVÉ ZÁKLADY:JAK VYKLÁDAT TAROT S JISTOTOU ZA 31 DNÍ

Máte-li chuť, můžu Vás naučit Tarot za následujích 31 dní

 • Chtěli jste se někdy naučit vykládat tarot, ale nikdy jste na to neměli čas:
 • Bojíte se, že si nikdy nezapamatuje 78 významů tarotových karet?
 • Snažíte se posunout vaše výklady na vyšší úrověň?
 • Nebo jen nevíte, kde a jak začít?

Vše, co potřebujete,  se dozvíte v programu 

TAROTOVÉ ZÁKLADY:JAK VYKLÁDAT TAROT S JISTOTOU ZA 31 DNÍ

Tarot je mocný nástroj, který můžeme použít pro přístup do našeho podvědomí a najít tam moudrost a odpovědi, které jsou  v každém z nás.

Při použití Tarotu, můžete získat vhled do směru, kterým se  váš život ubírá, zjistit, kam máte investovat svou energii, a dokonce i zjistit, co vás čeká za „rohem“.

Ať už je to o hlubokých duchovních záležitostech nebo o  praktických , denních otázkách a budoucnosti, Tarot vám může pomoci .

Tarot byl používán po staletí jako zdroj věštění a poradenství.

Místo toho, abyste svým životem bloudili, využijte tarot jako zdroj posílení k tomu, abyste mohli vědomě převzít kontrolu nad směrem vašeho života.

Můžete snadno získat přístup k této univerzální moudrosti, obohatit tak svůj život a vést ostatní po jijech cestě.

Mnoho profesionálních kartářů (i spisovatelé)  si myslí, nebo nám i tvrdí, že musíme  mít nějaké speciální psychické „dary“, nebo desítky let intenzivního  používání Tarotu.

Bohužel, dělají to proto, že chtějí, abyste si mysleli, že je nutné mít nějaké mystické schopnosti, abyste mohli vykládat karty a že jen oni k nim mají přístup.

Ale tady je pravda: Můžete se naučit tarot stejně snadno, jako já, nebo kdokoliv jiný.

Ve skutečnosti, za pouhých 31 dnů můžete mít důkladné znalosti o tarotu, jeho významech a o tom, jak provést výklad dobře a s jistotou , stejně jako profesionálové.  A jak? 

To zjistíte v tomto programu pro samostudium tarotu.

Jak vykládat tarot s jistotou za pouhých 31 dní?

TAROTOVÉ ZÁKLADY: JAK VYKLÁDAT TAROT S JISTOTOU ZA 31 DNÍ byl navržen pro lidi, jako jste vy. Vzala jsem všechno, co jsem se naučil v mé praxi a sloučila vše do tohoto, snadno použitelného programu.

Ráda vám ukážu, jak se stát úspěšným a sebevědomým kartářem-tarotářem,  za pouhých 31 dní. Je to opravdu jednoduché a není v tom třeba hledat něco mysteriózního.

Dostanete 140 stránkové e-book, rozdělený do do 31 denních lekcí, a více než 60 úkolů, neboli aktivit, se kterými můžete pracovat ve volném čase. Tento přístup je navržen tak, abyste se v tomto měsíčním programu  nejen naučili vykládat tarot, ale uměly získané poznatky použít v praxi.

Není to jen další „jak na to“ tarotový  průvodce. Jde o získání intimního  a osobního vztahu k tarotu. Každá lekce a aktivita je navržena tak, abyste nejen pochopili teorii, ale naučili se ji použít i v praxi.

Do konce  těchto 31 dní budete:

 • Vědět, jak interpretovat tarotové karet , aniž by se museli dívat do knih
 • Budete mít své vlastní klíčová slova ke každé kartě pro rychlou orientaci
 • Rozvinete si svůj vlastní osobní vztah a asociace ke kartám
 • Budete umět dělat přesné a přehledné tarotové četby pro sebe i ostatní

… a mnohem více.

Program Tarotové základy obsahuje

 • 31 denní kalendář k tisku, kde můžete sledovat svůj postup a to, jak se učíte
 • 31 denních  lekcí využívajících přístup „učit se“, a pak to hned použít v praxi
 • 31 podrobných aktivity k posílení vašeho denního studia a pro podporu a prohloubení osobního vztahu s vašimi kartami
 • Naučíte se vykládat tarot krok za krokem, jako profík, na základě mých zkušeností
 • 25 rozkladů o 3 kartách , který odpoví  na jakýkoli typ otázky
 • Osobní příběhy  z mé vlastní cesty učení se výkladu karet, podělím se s vámi o klíče k mému úspěchu s tarotem,  to jak tato práce ovlivnila můj život a pomohla bezpočtu dalších.

PLUS 2 velké bonusy!

Jen pro vás, jsem zařadila dva speciální bonusy :

BONUS # 1: Tarotové nástroje a šablony

Najdete zde řadu snadno použitelných a k tisku připravených šablon pro  urychlení svého učení, včetně Profilu tarotové karty , šablony pro denní kartu,  šablony pro tvorbu klíčových  slov a shrnutí významů barev v tarotu (poháry, meče, hole, pentakly…) 

BONUS # 2: Přehled klíčových slov

Moje osobní klíčová slova pro všechny tarotové karty, popisující význam karty. Tyto přehledy jsou velmi užitečné a snadno použitelné.

POZNÁMKA: Tarotové základy nejsou klasickou knihou, v pevném obalu, jde o elektronickou verzi, tedy ebook.

Jaká je Vaše investice do: JAK VYKLÁDAT TAROT S JISTOTOU ZA 31 DNÍ?

Nemusíte utrácet stovky, dokonce tisíce korun za tarotové kurzy a knihy. S Tarotové základy: Jak vykládat tarot s jistotou za 31 dní , se můžete  naučit vykládat za poměrně malou investici a to 800 kč/ 29€.

objednávka kurzu

Zde je návod, jak se  můžete naučit vykládat  Tarot s jistotou za 31 dní

1.-5. den: Začínáme

Seznámíte se se základy tarotu, s tím, jakou si vybrat tarotovou sadu. Ukáži vám, jak své karty čistit od negativních energií, dozvíte se jak podporovat své studium a vysvětlím, jak si založit svůj vlastní tarotový deník.

6.-18. den: Naučíme se významy tarotových karet

Prozkoumáte velkou i malou arkánu, vytvoříte si pevný základ pro pochopení tarotové sady jako celku.

Každý den budete pracovat s jinou částí karetní sady za využití řady činností, které budou navrženy. Dozvíte se o tom, jak numerologie, symboly a příběhy na kartách zvyšují a zpestřují významy karet.

Ukáži vám, jak se snadno a rychle naučit 78 významů za použití vašeho vlastního přístupu.

Na konci této části budete znát svá vlastní 2-3 klíčová slova pro každou kartu , důkladně pochopíte barvy tarotových karet, malou a velkou arkánu- a to vše, aniž byste museli spoléhat na knihy o tarotu.

19.-23.den: Prohloubení vašich znalostí

V příštích pěti dnech bude vaše pochopení tarotu  posíleno řadou denních aktivit, úkolů a osobních příběhů, jejichž cílem je prohloubit váš vztah s kartami.

Všechny tyto  činnost se prohloubí váš osobní vztah s tarotem. Budete rozumět jednotlivým kartám a to jak jednotlivě,tak jako celku.

 Budete pracovat s intuicí a svými  znalostmi karet tak, že tarot začnete vnímat jako součást vás samých.  

24.-29. den: Naučte se vykládat tarot s jistotou

Tyto dny se setkáte s opravdovou praxí. Budete používat výklady o 3 kartách , budu vás učit, jak přesně číst tarotové karty, jako profesionál . Budeme krok za krokem procházet každou částí výkladu a naučíme se dělat přesné a zasvěcené tarotové čtení, ukážu vám , jak přesně vytvořit kompletní „příběh“ napsaný tarotovými kartami.

Naučíte se, jak věřit své intuici, naučíte se používat časové techniky ve svých výkladech, a to, jak se vyhnout chybám, když si vykládáte tarot sami pro sebe.

Budete se divit, jak rychle vám tyto techniky dají jistotu v tom, vykládat karty jako profesionál.

30.-31.den: Vytvoření své vlastní sítě klientů

Představte si, že – po 30. dni, budete se velmi dobře obeznámeni s tarotem, máte hluboký a osobní vztah s kartami a bude vědět, jak interpretovat tarotový výklad jako profík.

Nyní je čas na vybudování sítě vašich vlastních klientů. I o to se s vámi chci podělit. Nabídnu vám své zkušenosti a dám možnost vyzkoušet si vše na vlastní kůži „naostro“.

Podívejte se, jak je to snadné! Za pouhý měsíc, budete číst Tarot jako profesionál.

OBJEDNÁVKA KURZU ZDE,

Milá paní Svatavo, děkuji za doručení kurzu.Moc se mi líbí postup zpracování učiva. Je to to co jsem marně hledala ve všech knihách o tarotu. Prostě nakopnutí, návod jak postupovat a právě to jsem potřebovala. Je to super. Moc vám děkuji a přeji krásné jarní dny.
S pozdravem H.O.

Napsat komentář