Top 5 karet Lenormand pro zpoždění a průtahy

Takže rovnou k věci, první kartou, která nám ve výkladu ukáže zpoždění a průtahy, prostě to, co nechceme, když na něco čekáme je karta

STROM, ta naznačuje potřebu trpělivosti. Je to karta, která má pomalé tempo, která nám připomíná, jak dlouho trvá stromům, než vyrostou. Tím pádem nám karta ukazuje i na určitou nehybnost, nebo pocit, že se jaksi nic moc v naší situaci nemění.Ale stromy přeci jen rostou. Rostou sice pomalu, ale přece. Takže karta je o pomalém pohybu vpřed, velice pomalém růstu a velice pomalém vyřešení našich záležitostí.

VĚŽ ukazuje na dobu, kdy se cítíme v pasti, omezeni, nebo sami. Zpoždění, která nám karta zvěstuje mají být opravdu velká. Věž je velice často spojována s úřady, takže pozor zde na byrokracii, různé přihlouplé dlouhé lhůty atd., atd. Musíte tedy počkat až se někdo, nebo něco pohne a to může být v určitých situacích velice obtížné.

HORA mluví o velkých překážkách a zpožděních. A bude potřeba hodně času, námahy a úsilí, abychom to vše nějak překonali. Můžete se cítit opravdu mizerně, lidé vás mohou od vašich snů a plánů odrazovat, mohou se k vám stavět jako nepřátelé, pokud nepřistoupíte na jejich požadavky. Klíčem je mít na paměti, že každá hora může být překonána, i když to nemusí být vůbec snadné a může to vyžadovat hodně víry a vytrvalosti. Může to trvat týdny, měsíce nebo dokonce i roky, ale může to být hotovo.

LILIE ukazují, že budete muset dlouho, třeba až několik měsíců čekat na to, až se něco stane. Je to karta, která má co dočinění se zráním a proto i ona ukazuje na to, že není vhodná doba, pro to, aby se věci staly teď, ale že je třeba vyčkat, počkat, až věci dozrají. A netlačte…. Pokud neposlechnete radu LILIE, můžete způsobit další zpoždění a problémy.

KŘÍŽ poukazuje na věci stálé a neměnné. Musíte být tedy hodně odhodlaní a oddaní svým cílům, protože se věci nemusí dlouho změnit. Možná zjistíte, že čekáte od jednoho roku až do konce svého života. No, to není dobré.

Napsat komentář