TÝDENNÍ VÝKLAD 1.-7.7.

PONDĚLÍ

Dnešní den může být dnem „strádání , nedostatku a nouze“. Půjde však jen o přechodné období, které má občas snad každý. V práci to dnes také nebude nic moc, takže nezbývá než tento den nějak přežít. S penězi raději dnes moc neriskujte, nesázejte, neinvestujte, nekupujte drahé dary, je zde riziko ztrát.I vztahy dnes přijdou zkrátka, můžeme se cítit osamocení, nebo i nemilovaní, ale do rána vše přejde.

ÚTERÝ

Úterý bude dnem, kdy budeme mít sklony přeceňovat sami sebe, budeme chtít dojít k cíli za každou cenu, což nás může obzvláště v těchto teplých dnech dosti vyčerpat.V práci hrozí též až zaslepené jednání, dále nekalá konkurence, nebo nás bude ohrožovat náš nepřítel. Pozor na špatné investice, půjčky, nemusely by se nám vrátit a způsobit tak velkou ztrátu. Dnes tedy pozor na finance.Ve vztazích hrozí hádky, které mohou přinést velice zlé následky. Nebezpečí dlouhodobých konfliktů, někde dokonce násilí. Někde by situace mohla vést až k rozchodům, či rozvodům.Nesnažte se tedy dnes jít paličatě za svým cílem, rozum a rozvaha dnes přinesou lepší výsledky, než velká snaha dosáhnout svého.

STŘEDA

Dnes bude obecně panovat spíše chladná atmosféra. Setkáte se s nepřátelstvím, pomluvami, rozpory nebo i hádkami. Na druhou stranu však vám tyto situace mohou přinést jakési vyjasnění.V práci dnes toto ochlazení bude velice zřetelné. Hrozí hádky na pracovišti, klepy, agresivita. Ztroskotat mohou i dlouhodobější projekty, obchody, vztahy s kolegy. Dnes si snažte tedy udržet odstup od všeho, co se přihodí a dívejte se na tyto události s nadhledem.

ČTVRTEK

Dnes budete vystaveni závisti, nepřízni, nebo jiným formám nějakého útoku. Budete muset odvážně obhajovat své postoje a názory. Budete mít však výhodnou pozici, tudíž byste se měli uhájit, pokud jsou vaše postoje správné. V práci vám někdo tzv. bude dnes podřezávat větev, takže buďte opatrní, ostražití a nenechte se nahnat do věcí, se kterými nesouhlasíte. Ve vztahu máte sice dnes jasno, ale není vyloučeno, že i zde si budete muset obhajovat svá ano, či ne.

PÁTEK

v pátek budeme hodně plánovat naši budoucnost. Budeme hledat nové cesty, jak a kde se více prosadit a vyniknout. Každý člověk touží po tom, aby se stal úspěšný a aby ho jeho okolí uznávalo a mělo rádo. O to se dnes dnes budeme snažit i my a to skrze různé oblasti a činnosti. Pokud dnes budeme plánovat, nalezneme to, co hledáme a budeme v tom hodně úspěšní. Na druhou stranu si musíme dát pozor i na nečekané reakce lidí, od kterých bychom něco takového neočekávali. Buďme dnes tedy velice diplomatičtí, tím nic nezkazíme. Jinak bude pátek klidným a pohodovým dnem.

SOBOTA

Dnešní den bude v rovnováze mezi braním a dáváním. Ochotně a velkoryse dnes budete pomáhat, ale pomoci se také můžete dočkat, pokud ji budete potřebovat.Také dnes můžete získat nějaké peníze, nebo dárek. V pracovní oblasti to, co máte dnes v plánu se vám vyplatí, pracujte na tom. Ke kolegům buďte tolerantní a velkorysí. Ve vztazích máte před sebou skvělý den, takže buď budete s partnerem v pohodě, pokud nemáte, můžete dnes toho pravého poznat.

NEDĚLE

Dnešní den se bude spíše jen mluvit, plánovat a snít, než jednat. Jde o den odpočinku, který by však měl být příjemný a harmonický. V pracovních záležitostech dnes asi nic moc nestrhnete, celkově budou sklony spíše kpovídání a nicnedělání. Ani ve vztazích se dnes nic nevyřeší. Den je prostě tak nabitý a stálo by vás hodně sil něco měnit. Využijte ho tedy spíše pro zábavu, která by měla být výborná, zvláště pokud se chystáte do společnosti, a odpočinek.

Takže týden asi obecně nic moc, ale i takové dny jsou 😀

Přeji i tak pěkný týden

Napsat komentář