TÝDENNÍ VÝKLAD 20.-26.6.

5pentaklePONDĚLÍ

Dnešní den může být dnem „strádání , nedostatku a nouze“. Půjde však jen o přechodné období, které má občas snad každý.

V práci to dnes také nebude nic moc, takže nezbývá než tento den nějak přežít. S penězi raději dnes moc neriskujte, nesázejte, neinvestujte, nekupujte drahé dary, je zde riziko ztrát.

I vztahy dnes přijdou zkrátka, můžeme se cítit osamocení, nebo i nemilovaní, ale do rána vše přejde.

Ode mne pochází tvůj nejvyšší ideál, neupřímnější slovo a nejkrásnější pocit.

Hovory s Bohem

 

3 poharuÚTERÝ

Dnešní den se Vaše záležitosti budou vyvíjet velice příznivě a to ve všech směrech. Něco se vám podaří zdárně dokončit, dodělat, dovršit a vy budete spokojená a šťastná.

Co se týče obchodů a peněz, dnes budete mít slibný den pro investice. Můžete zkusit i vsadit.

Ve vztazích obecně dnes máte důvod ke spokojenosti. Komunikace mezi vámi a vašim nejbližším okolím bude snadná a harmonická. Je možné, že se dnes dozvíte nějakou radostnou událost.

Nejvyšší myšlenka je vždy ta, která obsahuje radost

 

6poharuSTŘEDA

Dnešní den bude příjemný a klidný. Plány, na kterých jsme pracovali se začnou naplňovat, začíná období šťastných událostí.  Dařit se bude i ve finanční oblasti, obchodům, investicím.

Dnes také můžeme očekávat výborné zprávy, setkání s milými lidmi, nebo i pozvání na oslavu.

V práci prožijeme pohodový den, i když nepůjde o žádné velké úspěchy, či převraty. Na pracovišti prostě bude klid.

Ve vztazích obecně může přijít vyřešení problému, usmíření, veselá nálada, ale také smyslnost a vášeň. Dnes k nám bude partner otevřený, tudíž bychom měly citlivě přijmout projevy jeho citů.

Co by teď udělala Láska?

 

Rytíř pentakleČTVRTEK

Dnes se snažte svou pílí a vytrvalostí dosáhnout hodnotných výsledků. Je potřeba si uvědomit, že k nám nepřijde nic samo od sebe a že je potřeba, když něco chceme, také něco obětovat.

V pracovní oblasti se dnes bude dařit započatým obchodům a projektům s déle trvající hodnotou. Pokud jsou před vámi dnes nějaké zkoušky, či důležitá jednání, měli byste v nich uspět.

Vztahy dnes budou o trvanlivosti , věrnosti a vyzdvihování dlouhodobějších záměrů. Takže můžete plánovat svatbu, bydlení, nebo i rodinu.

Dnes se nesnažte být úzkoprsí, ješitní, či jinak domýšliví, zatvrzelí, nestůjte si za každou cenu za svými názory. Dnes je čas pro toleranci a trpělivost.

Nejdříve jdi tam, kde máš uloženou svou nejvyšší představu o sobě. Představ si, jak bys vypadal, kdybys každý den tuto představu realizoval.

 

IMG_20160205_0014PÁTEK

Dnes dosáhnete obrovské úlevy. Něco  z čeho jste měli strach, nebo co vás trápilo se vyřeší. Například přijde osvobození od nouze a starostí, osvobození z nepříjemných svazků s jinými lidmi, nebo jen od jistých zábran a bázně.

V práci dnes bude jakýsi rozhodující den, tudíž byste měli zabrat, ukázat co ve vás je, pokud toužíte po nějakém úspěchu. Pokud vás čekají nějaké zkoušky, zkuste si je naplánovat na dnešní den.

V partnerském vztahu dnes najdete nějaký „poklad“, pokud žijete sami, jistě vám dnes vstoupí do života poklad v podobě nějakého partnera.

Obavy nejsou na místě

 

 

páže poharuSOBOTA 

bude dnem velkého pracovního nasazení, kdy ze sebe budeme chtít vydat vše.

Sobota bude energická a budete se setkávat se situacemi, které budou vyžadovat vaši velkou sebekontrolu. Na druhou stranu, pokuzd se budete ovládat podaří se vám podřídit události i lidi vašim cílům, aniž byste je tím poškodili.

Dnes ale budete také velice obětaví a schopní udělat spoustu věcí.

Ve vztazích dnes čekejte hezkou zprávu, milostný dopis, nebo nabídku k sňatku.

Máš právo na radost

 

3NEDĚLE

Dnes se bude dařit všemu novému čím se budeme zabývat. Je tedy vhodný den k tomu, začít podnikat, promýšlet plány do budoucna, začít nový vztah. Využijeme-li tedy svou tvořivost, postavíme si dobrý základ pro věci budoucí.

To bude platit především i v pracovní oblasti. Ti, kdo práci hledáte, dnes udělejte krok k tomu, ji získat. Ti, kdo chtějí ve své kariéře postoupit, či udělat dobrý i obchod, by dnes měli na svém záměru zapracovat a uvést ho do chodu.

Ve vztazích obecně dnes bude plodný den, kdy si budeme rozumět s partnery, dětmi i rodiči.

Nejkrásnějším okamžikem pro Boha je chvíle, kdy si uvědomíš, že žádného Boha nepotřebuješ

PŘEJI HEZKÝ TÝDEN, SVATAVA

Napsat komentář