TÝDENNÍ VÝKLAD 24.6.-30.6.

PONDĚLÍ

Dnes si dejte pozor, abyste nevložili moc nad sebou, do rukou staršího muže. Možná vám nabídne pomoc, ale raději mu moc nevěřte.
Situace dnešního dne řešte standardně a věřte jen svému vlastnímu úsudku.
Pokud vám dnes někdo nabídne půjčku, nebo cokoliv jiného, raději odmítněte a to potažmo platí i pro členy vaší rodiny.
Dnes můžete i onemocnět, proto tomu raději předejděte.

ÚTERÝ

Bude spokojený a klidný den v tomto týdnu. Dnes se připravme na Šťastný průběh rodinných záležitostí, ale i věcí spojených s očekáváními. Ta by se měla naplnit. Ale pozor, jak v dobrém, tak i ve špatném slova smyslu, takže raději očekávejte jen to dobré.
Pozor si jen dejme na nespokojenost pramenící z nudy a z neměnných situací. Pokuste se oživit vztahy, práci i ostatní rutinu se kterou se denně setkáváte.
Pokud dnes někdo začne vztah, ožení se, nebo se zamiluje, mělo by jít o dlouhodobou a životní záležitost.

STŘEDA

Dnes bude vše, jak má být. Vyřešíme nějakou zapeklitou událost, která nás může již delší dobu trápit, nebo byla svým způsobem nejistá.
Dnes budeme dbát hodně na spolupráci , komunikaci, budeme se snažit napravovat chyby.
V lásce dnes hrozí zamilování, usmíření, krok k nápravě našich problémů. Hlavně ženy dnes budou náchylné na prudké vzplanutí, takže pokud se chcete tomuto zážitku z rozumových důvodů vyhnout, raději stravte neděli doma s partnerem, či manželem.
K dětem a rodičům dnes buďme tolerantnější,nestůjme si za svým za každou cenu, budou rádi.

ČTVRTEK

Dnešní den nebude moc veselý. Budeme váhat, budeme nespokojení sami se sebou i s vývojem našich záležitostí. Některé z nás může přepadnout nenadálý smutek, nebo špatná nálada.
V práci dnes před námi bude ležet mnoho „neřešitelných problémů“-alespoň pro dnešek. Nevhodný den pro investice, sázky, takže raději neriskujte.
Ve vztazích dnes budeme mít tendence své chyb promítat na partnera, čímž mohou vznikat další problémy a hádky.
V rodině dnes problémy s přístupem jednoho k druhému, možná i spory o peníze, či majetek.
Pokud je možno dnes odložit cestování, udělejte to, hrozí nepříjemnosti na cestách.

PÁTEK

Dnes pozor na špatná rozhodnutí, která mohou uškodit vám i ostatním.
Může docházet ke zneužívání životních situací i zúčastněných lidí.
Dnes se vás vaši blízcí pokusí nějak omezit a i vy si dejte pozor, abyste je svým chováním neomezovali.
Dnes bude den, kdy zkrátka bude bojovat dobro se zlem, tak se připravte.
Omezení se může týkat i vašeho zdraví, tudíž jestli dnes něco zabolí, okamžitě vyhledejte lélkaře, alespoň pro prevenci.

SOBOTA

Dnes se bude dařit všemu novému čím se budeme zabývat. Je tedy vhodný den k tomu, začít podnikat, promýšlet plány do budoucna, začít nový vztah. Využijeme-li tedy svou tvořivost, postavíme si dobrý základ pro věci budoucí. Dnes nemusíme hrát podle pravidel, měli bychom zkusit mít vlastní představu o tom, co je správné a pro nás dobré, a co ne.
To bude platit především i v pracovní oblasti. Ti, kdo práci hledáte, dnes udělejte krok k tomu, ji získat. Ti, kdo chtějí ve své kariéře postoupit, či udělat dobrý i obchod, by dnes měli na svém záměru zapracovat a uvést ho do chodu.
Dnes je velice vhodný den pro city a lásku. Můžete zjistit, že muži i ženy jsou mnohem přitažlivější než jindy a to nejen v partnerství, ale i přátelství. A možná právě proto bychom se měli víc hlídat, nenechat se unést přívaly citu a emocí a nezneužívat jich. Dlouhodobé vztahy dnes mohou být hlubší, vřelejší ale i hodně emocionální. Nenechte se dnes příliš unášet, ale pokuste se o jakous, takous rovnováhu.

NEDĚLE

Dnešní den se bude spíše jen mluvit, plánovat a snít, než jednat. Jde o den odpočinku, který by však měl být příjemný a harmonický.
V pracovních záležitostech dnes asi nic moc nestrhnete, celkově budou sklony spíše kpovídání a nicnedělání.
Ani ve vztazích se dnes nic nevyřeší. Den je prostě tak nabitý a stálo by vás hodně sil něco měnit. Využijte ho tedy spíše pro zábavu, která by měla být výborná, zvláště pokud se chystáte do společnosti, a odpočinek.

PŘEJI PĚKNÝ A ÚSPĚŠNÝ TÝDEN

Napsat komentář