Týdenní výklad 27.5.-2.6.

Pondělí 27.5.

Dnešní den bude spíše ve znamení snění a návratů do minulosti. Tyto stavy budou také dnešní den ovládat co se týče nálady. Připravte se tedy na nostalgii a možná i zastesknutí po časech minulých. V zaměstnání mohou nastat velmi pozitivní změny, dobré možnosti budou pro pracovní i osobní rozvoj. Ve vztazích nastane vyjasnění po bouřce, dostanete dobré zprávy ohledně dětí, a vztahy budou vesměs pěkné a poklidné.

Úterý

Dnešní den může být plný konfliktů a problémů, které nastaly díky protichůdným myšlenkám a cílům.Dnes vás vaše okolí může „převálcovat“ svými nároky a požadavky. Je nutné, abyste vzali věci pevně do svých rukou a řídili je směrem, kterým chcete, aby se ubíraly.Je potřeba, abyste nebyli zmatení a nejistí. Ukažte svou sílu a nenechte se porazit. Dnes si musíte vybojovat to, co si vybojovat potřebujete, za pomoci svých duševních sil a silné vůle.

Středa

Mladší člověk kolem vás by dnes mohl zničit všechny vaše finanční a citové  zdroje. Pozor na okradení, či ztrátu osobních věcí. Ve vašem okolí bude člověk, který myslí převážně jen na sebe a své potřeby. Buďte proto dnes opatrní na to, komu dáváte svou důvěru. Pozor na zklamání. Pozor na velké utrácení, dnes neriskujte, neinvestujte, nesázejte. Zprávy, na které čekáte, dnes ještě asi nedorazí, nebo nebudou příznivé.

Čtvrtek

Ve vašem životě se dnes mohou utvářet vztahy, které mohou být i nebezpečné. Na druhou stranu se dnes nebudete nudit, ale hrozí také to, že uděláte z nerozvážnosti nějakou hloupost. V práci dnes po sobě vše kontrolujte. V manželství dejte partnerovi najevo opět své city a ve vztahu s dětmi buďte důslednější a dbejte na to, aby se nenudily.

Pátek

Dnes si máme uvědomit, že za každou událostí stojí nějaký vyšší vliv. Budeme komunikativní, rozhovory nám dnes nebudou činit výrazné potíže, hlavně při nich musíme zůstat sami sebou, přetvářka a neupřímnost se nám dnes moc nevyplatí. V práci budeme praktičtí, dařit se dnes bude obchodům i finančním transakcím. Dát pozor bychom si však měli na posměšky a znevažování a to jak směrem od nás, tak směrem k nám. Ve vztazích dnes nezadaní mohou být úspěšní a potkat své vyvolené. Ve stálých vztazích dnes nedojde k žádnému vývoji, spíše půjde o zvyk a setrvačnost.

Sobota

Dnešní den bude velice pozitivní, dokonce snad i šťastný. Večer se budete cítit daleko lépe než ráno, kdy můžete mít obavy, že věci neproběhnou zrovna podle vašeho přání. Po pracovní stránce, obecně, se vám dílo bude dařit, práce půjde od ruky, povede se něco pěkného. Ve vztahu se vám může otevírat nová budoucnost, věci se dnes dají do pohybu tím správným směrem, takže se nebojte popřípadě i řešit nějaké případné problémy. Dnes si užívejte, radujte se, jděte do společnosti, na zábavu…

Neděle

Dnešní den bude v rovnováze mezi braním a dáváním. Ochotně a velkoryse dnes budete pomáhat, ale pomoci se také můžete dočkat, pokud ji budete potřebovat. Také dnes můžete získat nějaké peníze, nebo dárek. V pracovní oblasti to, co máte dnes v plánu se vám vyplatí, pracujte na tom. Ke kolegům buďte tolerantní a velkorysí. Ve vztazích máte před sebou skvělý den, takže buď budete s partnerem v pohodě, pokud nemáte, můžete dnes toho pravého poznat.

Napsat komentář