Týdenní výklad 29.7.-4.8.

Pondělí

Situace dnešního dne bude strnulá a nikam nepovede. Stagnace ale není to samé, co uvolnění.
Můžete zažít konflikty, nebo se objeví i finanční problémy. Je možná i nějaká finanční ztráta, kvůli špatnému oběhu peněz. Můžeme mít strach ze změny, kterou je potřeba udělat, protože víme, že současná situace již nikam nevede. Dnes se musíte postavit strachu ze změny tom, že potřebné změny vykonáte.
Mohou nám do života přijít i spory o dědictví, majetek, setkat se můžeme s lakotou a nenasytností.
Ve vztazích můžeme pociťovat omezování, či uvěznění, uvědomíme si, že neděláme vše co nás baví a budeme mít tendence svádět to na rodinu, či partnera. Přitom stačí tak málo, stanovit si hranice. V manželství dnes mohou probíhat mocenské boje a hry, manipulace, komandování, partner vás může chtít dnes využívat- možná až moc často uslyšíme- podej, přines, já bych si dal tohle a tohle….

Úterý

Dnes může nastat situace, která bude obsahovat klamy a podvody. Neubráníme se i neočekávaným událostem ,které nezbyde, než přijmout a nějak s nimi pracovat.
Pocítíte dnes jistou opozici vašich plánů a zájmů, která vychází ze skrytých pramenů. Hlavně tedy v pracovní oblasti, kde může docházet ke sporům, hádkám a nepravostem. Pokuste se odhalit, co anebo kdo jde proti vám, budete se tak umět lépe bránit.
Potíže v komunikaci mohou ohrozit nejen naše partnerská soužití, ale hrozí, pokud se nebudeme držet zpátky i hádky s dětmi, rodiči, či kamarády.
Dnes není dobré lpět na současných okolnostech.
Pozor na to, co vám kdo dnes řekne, ne vše musí být pravda.
Je možné, že vám dnes děti zalžou, nicméně než trest, bude vhodnější najít příčinu jejich lhaní.

Středa

Dnešní den má být významným a to především proto, že odnese staré věci a přinese nám do života čerstvý vítr.
V práci je dnes třeba chopit se úkolu, který má být dokončen a zvládnout ho, aby se netáhl zbytečně dlouho a nezpůsoboval nám do budoucna obtíže. Je možná změna vaší kariéry, nové nabídky a povýšení.
Ve vztazích obecně vám dne možná vstoupí člověk, o kterém získáte pocit, že jste si blízcí, může vás přitahovat, že je osudový. Nepromarněte toto setkání a i když nemusí jít o nic trvalého, či životního, tento člověk zkrátka do vašeho života patří se vším, co vám přinese. Zkuste si vsadit, štěstí dnes může být mnoha lidem nakloněno.

Čtvrtek

Dnešek bude pátráním po tom, jak se vymanit ze starých zvyků, jak nalézt něco nového v našem životě. Už víme, že pokud něco nepodnikneme, zachvátí náš život nuda a nespokojenost.
Dnes, i díky tomu, můžeme hledat a nacházet i vztahy, které mohou být dost nebezpečné. Takže pozor hlavně na děti a adolescenty, jak a s kým budou trávit prázdninové volno.
Na druhou stranu se dnes nebudete nudit, ale hrozí také to, že uděláte z nerozvážnosti nějakou hloupost.
V práci dnes po sobě vše kontrolujte.
V manželství dejte partnerovi najevo opět své city a ve vztahu s dětmi buďte důslednější a dbejte na to, aby se nenudily.

Pátek

Dnešní den se Vaše záležitosti budou vyvíjet velice příznivě a to ve všech směrech. Něco se vám podaří zdárně dokončit, dodělat, dovršit a vy budete spokojeně a šťastně.
Co se týče obchodů a peněz, dnes budete mít slibný den pro investice. Můžete zkusit i vsadit.
Ve vztazích obecně dnes máte důvod ke spokojenosti. Komunikace mezi vámi a vašim nejbližším okolím bude snadná a harmonická. Je možné, že se dnes dozvíte nějakou radostnou událost.

Sobota

Dnešní den budete sebevědomí, protože máte velké šance na prosazení svých zájmů.
V pracovní oblasti využijte plně sebevědomé a přesvědčivé vystupování, podnikavého ducha a silnou motivaci. Máte dnes organizační talent, takže veškerý zmatek na pracovišti v pohodě zvládnete.
Ve vztazích se dnes snažte ukázat svou šlechetnost a velkorysost, to, že jste na váš vztah pyšní. Pokud jste nezadaní, máte velkou šanci najít dnes partnera silného a přitažlivého.

Neděle

Dnešní den by měl být velice šťastný a významný. Velké příležitosti se nám naskytnou ve všech oblastech a v mnohých z nich nalezneme své uplatnění. Pochopení, důležitá informace a cesta do vlastního nitra mohou být součástí dnešního dne.
V otázkách pracovních dnes budete na velice dobré cestě k tomu uspět. Znovu najdete a hlavně uvidíte svůj cíl, a získáte jasnou představu, jak ho dosáhnete. Nečekané příležitosti, které vám dnes mohou vstoupit do života bude potřeba využít a nepropásnout je. Dařit se bude vztahům s kolegy, dobře půjdou obchody, dlouhodobé plány a projekty. Kdo se dnes bude připravovat na nějakou zkoušku, měl by také uspět.
Ve vztazích dnešní karta naznačuje prožití velké lásky a to jak pro stávající vztahy, tak i pro vztahy nové a nová zamilování. Setkání s osudovou osobou nám může změnit život. Budeme mít také dobré okolnosti k tomu pomáhat někomu, kdo na tom není tak dobře jako my.

Přeji pěkný týden,

Napsat komentář